TOP 5 Wyjątkowych Upominków Dla Kobiety

Zbliżają się święta, a jeszcze wcześniej Mikołajki – warto zastanowić się nad upominkiem idealnym dla kobiety. To niełatwe zadanie! Perfumy, kwiaty, kosmetyki, a może biżuteria? Ostatnio modne stały się m.in. zegarki. Poniżej nasz top 5 wyjątkowych upominków dla przedstawicielek płci pięknej.

Zawsze można podarować piękny bukiet kwiatów, butelkę wina albo bon na zakupy w ulubionym butiku. Warto jednak zastanowić się przez chwilę, co naprawdę sprawi radość kobietom. Można wybrać coś ciekawszego i efektownego, np. zegarki, bilet na koncert lub produkty home made. Wiemy, że to trudne zadanie i poniżej polecamy nasze pomysły – oto top 5 prezentów dla kobiet.

1. Zegarek

Biżuteria to zawsze świetny pomysł – teraz jest moda na wyroby home made. Można tą metodą wykonać m.in. zegarki, kolczyki, bransoletki itd. Jeśli znamy styl danej osoby, np. odpowiednio dobrany zegarek może stanowić piękną ozdobę. Wybór jest niezwykle szeroki – są modele droższe i tańsze, z bransoletką, na łańcuszku, w najróżniejszych kolorach.

2. Błogi weekend w spa

Świetnym pomysłem na prezent dla każdej z pań jest także pobyt w spa. Nie ma kobiety, która nie ucieszy się z zabiegów upiększających, ale też pozwalających zaznać ukojenia. Tu można zapomnieć, że istnieje coś takiego jak zegarki i czas!

Zwykle można skorzystać z relaksującego masażu, mezoterapii, zabiegów typu manicure, pedicure czy mikrodermabrazja, a także seansów w saunie czy jacuzzi. Zwykle wystarczy kilka dni, aby poczuć się młodziej, piękniej i pewniej. Z kolei pobyt w hotelu w jakimś pięknym zakątku Polski pomoże też odpocząć od stresów i obowiązków w pracy oraz domu.

3. Fotoksiążka

Kobiety są sentymentalne i lubią spędzać długie wieczory na oglądaniu zdjęć – dobrym pomysłem na prezent jest kalendarz z wybranymi fotografiami lub fotoksiążka. Można wybrać zdjęcia i dowolnie je ułożyć – w Internecie jest wiele programów z szablonami. Warto wtajemniczyć w pomysł także innych znajomych oraz przyjaciół i zaprojektować go wspólnie. Zdjęcia z wakacji, imprez, świąt? Wykażcie się kreatywnością!

4. Skok na bungee

Jeśli jednak szukamy czegoś dla kobiety aktywnej i kochającej wyzwania, warto wziąć pod uwagę bon na skok na bungee lub inne ekstremalne przeżycia. Wyzwanie podnoszące poziom adrenaliny i wyzwalające dobrą energię spodoba się odważnym paniom! Trzeba jednak wybrać odpowiednie miejsce, aby zapewnić uczestniczce bezpieczeństwo.

5. Kosmetyki

Zestaw kosmetyków renomowanej firmy przyda się każdej kobiecie – zawsze i bez wyjątku. Warto jednak wiedzieć, jakich producentów lubi, czego chętnie używa, czy nie cierpi na żadną alergię. Warto zasięgnąć porady w dobrej drogerii lub aptece, aby mieć pewność, że nasz upominek sprawi radość.