Jaki prezent na Walentynki dla ukochanego?

Walentynki tuż tuż. Bardzo prawdopodobne jest więc to, że zastanawiasz się nad tym, jaki prezent dla swojego ukochanego wybrać. Na szczęście, ciekawe propozycje znajdziesz w tym artykule.

Personalizowana Mapa Gwiazd

Oryginalny prezent na Walentynki to z całą pewnością personalizowana Mapa Gwiazd. To nic innego jak plakat, który przedstawia układ planet i gwiazd widocznych w konkretnym czasie oraz miejscu. Wystarczy, że wskażesz w sklepie interesującą Cię datę oraz lokalizację, a wówczas możliwe będzie przygotowanie takiej mapy. Jeśli chcesz sprawić ukochanemu wspaniałą pamiątkę, warto być może podarować mu mapę przedstawiającą układ nieba w dniu Waszej pierwszej randki. 

A może portret?

Ciekawy pomysł na Walentynki to również  portret Ciebie i ukochanego narysowany ołówkiem. Będzie to wspaniała pamiątka na długie lata, która stale będzie Wam przypominać o tym, jak bardzo się kochacie. Takie portrety rysuje się zazwyczaj na podstawie jakiegoś zdjęcia. Dobrze by było, gdybyś więc przygotowała fotografię zrobioną w jakimś ważnym dla Was momencie. Może być to na przykład zdjęcie ze ślubu bądź z sesji ślubnej. Równie dobrze możesz jednak postawić na wykonanie portretu na podstawie fotografii z niezapomnianych wakacji czy randki w jakimś niesamowitym miejscu. 

Prezent na walentynki dla chłopaka leżący na stole koło róż

Czekoladki ze zdjęciem 

Oryginalny prezent na Walentynki to także czekoladki ze zdjęciem. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników słodkości. Jeżeli zatem Twój ukochany przepada za czekoladą, a zwłaszcza tą nadziewaną, będzie to przysłowiowy strzał w dziesiątkę! Zanim jednak dokonasz ostatecznego wyboru, sprawdź różne opcje. Poznaj smaki proponowanych pralin, które są przecież o wiele istotniejsze niż ich wygląd, choć ten też nie jest bez znaczenia. W zależności od preferencji, możesz wybrać pudełko ze zdjęciem ukochanego, a także z jakimś motywem, który opatrzysz interesującą Cię treścią. Może być to na przykład jakieś miłosne wyzwanie. 

Kąpiel leśna z instruktorem

Jeśli chcesz postawić na naprawdę nietypowy i niepowtarzalny pomysł na prezent Walentynki, zdecyduj się zaprosić swojego ukochanego na kąpiel…leśną. Niech jednak nazwa Cię nie zmyli, bo nie będzie to technicznie rzecz biorąc kąpiel w jakimś zbiorniku wodnym. Pod tym enigmatycznie brzmiącym pojęciem kryje się tak naprawdę uważny spacer po lesie, który może być niezwykle kojący dla układu nerwowego, a także romantyczny. Aby móc faktycznie skupić się na leśnej przyrodzie i wynieść z niej jak najwięcej korzyści, warto skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego. Na szczęście, pojawia się coraz więcej ofert kąpieli leśnych z instruktorem, także dla zakochanych w sobie par. Śmiało możesz więc wybrać właśnie taki podarunek dla swojej drugiej połówki oraz dla siebie. 

Dobrej jakości sweter 

Jeśli chcesz, aby Twojemu ukochanemu zrobiło się ciepło nie tylko na Twój widok, ale i dosłownie, na Święto Zakochanych możesz podarować mu mięciutki sweter. Zwróć jednak uwagę na to, aby było to ubranie faktycznie dobrej jakości. Nie kupuj zatem ubrania wykonanego z akrylu czy poliestru. Postaw na naturalne materiały. Doskonałym wyborem będzie na przykład sweter zrobiony z wełny owczej, jagnięcej bądź też z wełny alpaczej. Jeśli chcesz, możesz też postawić na sweter kaszmirowy. Musisz jednak liczyć się z tym, że będzie on nieco droższy. Jeżeli chodzi o kolor, wybierz ten, który Twój ukochany lubi najbardziej, a sprawisz mu podwójną przyjemność. Upewnij się też w kwestii tego, że stawiasz na właściwy rozmiar. Zawsze lepiej kupić nieco luźniejszy sweter niż ten, który jest za ciasny.