Jesteś tutaj
Strona główna > Offtopic > Zabawki dla niemowląt – największe hity!

Zabawki dla niemowląt – największe hity!

zabawkiRaj zabawek to niezliczona ilość produktów dla najmłodszych! Wybór jest tak ogromny i zróżnicowany, że ciężko podjąć decyzję i wybrać tą najwłaściwszą zabawkę dla malucha. Musi przypaść ona do gustu rodzicom, trzeba też uwzględnić preferencje dziecka i oczywiście zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość – to najważniejsze cechy przedmiotów przeznaczonych do zabawy. Bardzo ważny jest materiał, z którego wykonana jest zabawka, certyfikaty, a także miejsce gdzie została wyprodukowana. Warto też zasięgnąć opinii specjalistów i innych rodziców, którzy przetestowali niemalże cały rynek dziecięcych ulubieńców. Dokonując uważnego przeglądu zabawkowego asortymentu można wyłuskać prawdziwe diamenciki, bardzo estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne.

To pozycje, które zdobyły wiele nagród i wyróżnień na organizowanych dla dzieci targach. Skierowane są dla maluszków już od pierwszych dni życia, dzięki czemu są niezastąpione podczas zmagań z uciążliwymi kolkami, bolesnym ząbkowaniem oraz spokojnym snem naszych pociech. Takie poszukiwania prawdziwych perełek pochłaniają dużo czasu, na co nie każdy może sobie pozwolić. Dlatego, chcąc ułatwić trafiony wybór z którego i rodzice i dziecko będą zadowoleni poniżej prezentujemy must have każdego malucha.

Super Zabawka – MR B

Sławny pan Mr B! Rewolucja w świecie zabawek. Wspaniała, designerska zabawka wyprodukowana przez polską markę Lullalove. Wielofunkcyjność, świetna jakość, bardzo dobre gatunkowo materiały, praktyczna idea to najważniejsze cechy MR B. Zabawka ułatwia życie rodzicom, a dzieciom sprawie wiele radości. Połączenie słodkiej przytulanki z funkcją ogrzewania powoduje, że ma ona działanie kojące, a ponadto stymuluje zmył wzroku oraz dotyku. Zestawienie odpowiednich kolorów i szeleszczące metki wzbudzają zainteresowanie maluszka korzystnie wpływając na jego rozwój. Jednak to chyba termofor jest najbardziej docenianym elementem tego pluszaka. Przez długi czas utrzymuje ciepło, które działa jak masaż bolącego brzuszka.

Miś Szumiś na dobry sen

Misie wydające dźwięk, przypominający niemowlakom cudowny czas, gdy rosły w brzuchu mamy w całości zaprojektowane i wykonane zostały w Polsce.  Whisbear, czyli właśnie szumiące misie, stworzone zostały po to, aby zapewnić spokojny sen maluchom. Kto próbował suszarki, okapu, albo odkurzacza wie jak dziecko rewelacyjnie reaguje na odgłosy tego typu. Gdy było bowiem w łonie matki, docierające do niego dźwięki przypominały nic i innego jak szum właśnie. Melodię, która koi wszystkie dolegliwości, kojarzy się z ciepłem, bliskością i bezpieczeństwem. Miś Szumiś otula, uspokaja i wprowadza w fazę zdrowego, głębokiego snu. Po ok. 40 min kiedy dziecko już beztrosko  śpi wyłącza się automatycznie.

Żyrafa Sophie ułatwi ząbkowanie

Żyrafa Sophie oprócz tego, że jest bardzo ładne wygląda dość zwyczajnie. Taki sobie gumowy gryzak. Jednakże fakt, że od 50 lat  jest numerem jeden wśród zabawek kupowanych przez mamy francuskich niemowląt, daje do myślenia. Coś w tym musi być. I jest! 18 centymetrowe, ręcznie wykonane z naturalnej gumy otrzymywanej z soku drzewa Havea zwierzątko jest uwielbiane przez dzieci nie tylko we Francji. Zabawny piszczący dźwięk, kształt idealnie nadający się do trzymania w małych rączkach i podgryzania wystających uszek sprawiają, że niemowlaki nie potrafią się z nią rozstać. Niepozorna żyrafa, przynosi ulgę w procesie ząbkowania i za to najbardziej kochają ją i mali i duzi.

Magda
Wszyscy wiemy że nie tak łatwo wybrać prezent dla znajomego lub ukochanej osoby, szczególnie jeżeli ma to być coś wyjątkowego. Mam nadzieje, że moje artykuły pomogą Wam w tych poszukiwaniach i coś dobrego z mojego bloga wyniesiecie.

One thought on “Zabawki dla niemowląt – największe hity!

Dodaj komentarz

Top