Jesteś tutaj
Strona główna > Offtopic > praca > Trofea szklane – idealny pomysł na spersonalizowaną nagrodę

Trofea szklane – idealny pomysł na spersonalizowaną nagrodę

Wiele firm i organizacji organizuje konkursy, zawody sportowe oraz inne zabawy, podczas których uczestnicy rywalizują ze sobą, a najlepszy z nich w dowód uznania zostaje uhonorowany trofeum…

Wiele firm i organizacji organizuje konkursy, zawody sportowe oraz inne zabawy, podczas których uczestnicy rywalizują ze sobą, a najlepszy z nich w dowód uznania zostaje uhonorowany trofeum. Szczególne osiągnięcia pracowników również zasługują na odpowiednią nagrodę, którą najczęściej stanowi publiczne wręczenie mu pamiątkowej statuetki w dowód uznania jego zasług. W formie takiej symbolicznej nagrody w obu przypadkach idealnie sprawdzą się nowoczesne trofea szklane, które można dowolnie spersonalizować.

Trofea szklane z grawerem – czym się charakteryzują?

Trofea szklane są dobrze wszystkim znanym elementem, bez którego trudno sobie wyobrazić świętowanie osiągnięć sportowych, społecznych i biznesowych. Szklane statuetki z odpowiednimi napisami prezentują się niezwykle nowocześnie i elegancko, co czyni z nich idealny wybór dla uhonorowania osoby, która swoją pracą oraz postawą zasłużyła na publiczne wyróżnienie. Trofea szklane to także wyjątkowa pamiątka, która może zostać ustawiona przez uhonorowaną nią osobę w widocznym miejscu i codziennie przypominać jej o wyjątkowych okolicznościach, które towarzyszyły jej przyznaniu.

Trofea szklane wykonuje się ze szkła, które może przybierać rozmaite kształty oraz formy. Na ich płaskiej powierzchni pozostawia się jednak wystarczającą ilość miejsca, która pozwoli na naniesienie na trofea dowolnych napisów lub grafik. Nadruki na trofeach ze szkła wykonuje się najczęściej za pomocą grawerowania laserowego, nowoczesnej metody, która pozwala na uzyskanie idealnych kształtów liter oraz symboli. Wygrawerowane litery mogą zostać dodatkowo wypełnione masą perłową lub specjalną farbą w złotym kolorze, które zwiększają czytelność nadruków oraz podnoszą walory estetyczne nagrody. Możliwe jest także zastosowanie drukowania technologią UV, która pozwala na uzyskanie trwałych oraz świetnych jakościowo grafik bezpośrednio na szklanych powierzchniach.

Ogromną zaletą, która przemawia za wyborem trofeów szklanych jako dowodu uznania osiągnięć danej osoby, jest także ich wysoka trwałość. Szkło jest bowiem prestiżowym oraz cenionym na całym świecie materiałem, który oprócz swoich niewątpliwych walorów estetycznych charakteryzuje się także wysoką odpornością na niszczenie. Wybierając trofea szklane mamy więc gwarancję, że wygląd naszej nagrody pozostanie niezmieniony przez wiele kolejnych lat.

Trofeum szklane – na jaką okazję i dla kogo warto je wybrać?

Trofea szklane to znakomity pomysł na nagrodę, który doskonale sprawdzi się na dowolną okoliczność. Wykonane ze szkła nagrody z grawerowanymi napisami i trwałymi nadrukami wykonanymi metodą UV nadają się bowiem do wręczenia zarówno dla osób dorosłych, w tym ludzi na wysokim stanowisku ceniących sobie prestiżowe i wysokiej klasy przedmioty, jak i dla dzieci i młodzieży np. podczas szkolnych konkursów naukowych, zawodów sportowych, czy uczczenia ich osiągnięć w innych dziedzinach.

Dostępne trofea szklane w Nana są także bardzo uniwersalnym rodzajem nagrody, które mogą zostać wręczone z dowolnej okazji. Możliwość wykonania na nim dowolnego napisu pozwala bowiem na idealne dopasowanie wyglądu oraz treści nagrody do  konkretnego wydarzenia, a jej wyjątkowy i prestiżowy wygląd zachwyci zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Dodaj komentarz

Top