Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Prezenty dla nowożeńców – mission impossible?

Prezenty dla nowożeńców – mission impossible?

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla młodej pary, ale również dla rodziny i przyjaciół. Otrzymując zaproszenie na wesele niejedna osoba zaczyna zastanawiać się, jakie prezenty na ślub  były by idealne dla nowożeńców? Nie łatwo trafić w gust danej osoby. Prezenty tzw. praktyczne nie zawsze są dobrym pomysłem, ponieważ … po prostu są banalne.

slubny-prezentyPrezenty a relacje z parą młodą

 Wybierając prezent dla nowożeńców warto zastanowić się nad relacjami, jakie nas łączą. Rodzice pary młodej ofiarują zupełnie inny podarunek niż przyjaciele, którzy mogą pozwolić sobie na pewien „luz” w wyborze prezentu. To istotny fakt, gdyż możemy niechcący sprezentować szalony prezent osobom, które na co dzień są raczej stonowane, co może być różnie odebrane.

Oryginalny prezent, ale jaki?

prezent-slubny Jeśli chcemy postawić na pewną oryginalność w doborze prezentu to idealnie pomoże nam internet, który oferuje ogromny wachlarz pomysłów na doskonałe i niebanalne upominki. Ostatnio nowością są prezenty ślubne, które przypominają bardziej spełnianie marzeń młodej pary. Chodzi tu o wykupienie przeżycia, np.: w postaci lotu w tunelu aerodynamicznym dla dwojga. Taki tunel inaczej mówiąc to symulator lotu, który generuje silne podmuchy powietrza, dzięki czemu dosłownie można latać! Siłą mięśni kierujemy lot, co daje całkowitą kontrolę nad unoszeniem się. Nie trzeba być skoczkiem, aby móc skorzystać z symulatora. Wystarczy krótkie szkolenie przeprowadzone przez instruktorów i można śmiało skorzystać z tunelu aerodynamicznego. Dodatkowo firmy udostępniające takie przeżycia posiadają specjalny ubiór, który ułatwia lot. To idealny pomysł na prezent ślubny dla nowożeńców!

rocznica-slubuJeżeli para młoda preferuje mniej szalone pomysły doskonałą propozycją będzie wykupienie kolacji … w ciemności. W czasie takiego wieczoru nasze zmysły będą pobudzane przez wyszukane smaki potraw oraz win, które są specjalnie dobierane do takiego wieczoru. Bez wzroku pozostałe zmysły wyostrzają się, co daje niesamowite odczucia, bowiem skupiamy się wyłącznie na degustacji i zapachu. Wiele osób chwali sobie taki wieczór, ponieważ jest zupełnie czymś innym od klasycznej kolacji przy świecach. Szczegóły takiego wieczoru można znaleźć pod adresem http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny .Z pewnością taki prezent na ślub zapadnie w pamięć niejednej osobie. Można również taką kolację sprezentować z okazji rocznicy ślubu partnerowi, co na pewno zostanie docenione.

Pamiętajmy, że ślub dla pary młodej to ważny dzień, dlatego dobierając prezent należy dobrze zastanowić się. Nie mając pomysłu co konkretnie wybrać warto zwrócić się do profesjonalnych firm, które zajmują się taką tematyką, co ułatwi nam zadanie.

Magda
Wszyscy wiemy że nie tak łatwo wybrać prezent dla znajomego lub ukochanej osoby, szczególnie jeżeli ma to być coś wyjątkowego. Mam nadzieje, że moje artykuły pomogą Wam w tych poszukiwaniach i coś dobrego z mojego bloga wyniesiecie.

Dodaj komentarz

Top