Jesteś tutaj
Strona główna > Moda > Prezenty dla kocich wielbicieli

Prezenty dla kocich wielbicieli

kotPies czy kot? Opinie są podzielone. Niektórzy uważają, że są ludzie mający charakter na psa, albo charakter na kota. Tak naprawdę nie jest to chyba takie proste. Aczkolwiek istnieją badania, które wskazują, że wybór zwierzaka może być związany z cechami osobowości. Zgodnie z wynikami tych badań, kociarze to ludzie bardziej ciekawi świata, otwarci na sztukę, nowe pomysły i doświadczenia. Są to osoby spontaniczne, nielubiące planować, często postępujące w życiu w niekonwencjonalny sposób. Jak się ma się to wszystko do rzeczywistości? Trudno ocenić. Każdy ma pewnie swoje zdanie na ten temat. Co na przykład, jeśli ktoś jest szczęśliwym właścicielem i psa i kota? To dopiero musi być ciekawa osobowość. Jedno jest pewne, że ludzie którzy kochają zwierzęta to na pewno dobrzy ludzie. Bez względu na to czy preferują psy czy koty. Tym razem chciałabym docenić wszystkich kociarzy i zaproponować kilka fajnych pomysłów na prezenty dla nich. Bez względu bowiem na to czy mają specyficzny charakter czy też nie, to na pewno tak jak wszyscy lubią być obdarowywani.

Kocia lektura           

Obowiązkowe lektura w biblioteczce wszystkich koaciarzy. Okładka mówi sama za siebie! Rozbudza wyobraźnię nie tylko kocich fanów. Jest to książka, która zawiera wiele fajnych informacji, które zainteresują lubiących kociaki. Nie jest to przy tym żaden nudny leksykon.  Historia kotów to mnóstwo anegdot o kotach sławnych osób, przeplatanych
z prawdziwą historią kocich dziejów od kultu zwierząt w starożytnym Egipcie poczynając.

Kocia zastawa          

Jeśli ktoś wielbi swego kota to uwielbia także wszystkie gadżety nawiązujące do kociej tematyki. Nie ma w tym nic dziwnego. Fajnie mieć pasję, którą można przenosić na różne dziedziny życia. Dlatego każdy koci fan ucieszy się z nietypowej miseczki w kształcie kota. Na tym  eleganckim naczyniu można podać przekąski, owoce lub jakieś drobne słodkości.  Bardzo ładnie i ciekawie prezentuje się jako dodatek do wystroju wnętrza. Może na stałe zagościć na  ławie, szafce lub posłużyć jako talerzyk z przystawkami podczas przyjęcia.

Jak pies z kotem   

   
Jak wspominałam na początku są osoby, które uwielbiają i koty i psy. Tradycyjny podział i rywalizacja nie muszą dotyczyć wszystkich. I bardzo dobrze. Każde zwierzę to żywe stworzenie wnoszące dużo radości i miłości w życie człowieka. To one uczą nas tolerancji, oddania, zaufania i bezinteresowności. Niestety tych cech brakuje wielu ludziom. Wszystkim doceniającym kocie i psie walory spodoba się wesoły wizytownik. Kolorowe wizerunki czworonożnych pupili  to idealny prezent dla przyjaciół zwierząt. Gadżet ten sprawdzi się również w przypadku weterynarzy, kocich i psich fryzjerów i wszystkich innych, którzy zajmują nimi zawodowo.

Koci t-shirt   

Każda kobieta, kochająca koty doceni kocią koszulkę. Świetny krój i fajny napis sprawią, że podkreśli ona zarówno urodę jak i charakter każdej kociej mamy. Trzeba tylko uważać na wiek i poczucie humoru osoby obdarowywanej, gdyż nieco starsze panie mogą poczuć się urażone.

Kocia torba  

Kobiety uwielbiają torebki. To jeden z tych dodatków, który musi i świetnie wyglądać i być praktyczny. Z ulubioną torbą panie najczęściej nie rozstają się w ogóle. Podobnie jak ze swoim kocim ulubieńcem. Wysokiej jakości materiał, mocny czerwony kolor i ten czarny kociak na szczęście, taka torebka to prawdziwy talizman dla wszystkich kocich fanek.

 

Kocia pościel

Delikatna, gustowna i słodka pościel z kotkiem Ollim. Dla wszystkich koty wielbiących, ale nie tylko. Pasuje do miłej i ciepłej sypialni wszystkich, którzy lubią estetyczne dodatki. Śpiący w nogach kocurek zaprasza do kociej krainy snów.

 

 

Magda
Wszyscy wiemy że nie tak łatwo wybrać prezent dla znajomego lub ukochanej osoby, szczególnie jeżeli ma to być coś wyjątkowego. Mam nadzieje, że moje artykuły pomogą Wam w tych poszukiwaniach i coś dobrego z mojego bloga wyniesiecie.

3 thoughts on “Prezenty dla kocich wielbicieli

  1. pamiętajmy, że nad takim prezentem trzeba się dokładnie zastawnoic, nie ma co kupować szajsu i potem żalować

Dodaj komentarz

Top