Jesteś tutaj
Strona główna > Moda > Prezent dla nastolatki

Prezent dla nastolatki

teenPrezent dla nastolatki to trudny temat. Każdy kto poznał bliżej jakiegoś młodego człowieka w okresie dojrzewania wie jak życie bywa skomplikowane. Każdy dzień jest inny. Ba, zmiana nastroju następuje czasami z minuty na minutę. Nic dziwnego to chodzące wulkany energii i wybuchowe mieszanki skrajnych emocji i buzujących hormonów. Z jednej strony silna potrzeba niezależności, samodzielności i sprzeciwu wobec wszelkich reguł i zasad. Z drugiej, ogromna wrażliwość, uczuciowość, potrzeba akceptacji i bezpieczeństwa. Nie jest łatwo ich zrozumieć. Można oczywiście próbować, ale chyba lepiej po prostu być i wspierać. Nawiązanie nici porozumienia ułatwić mogą podarowane od czasu do czasu prezenty. Taka mała forma przekupstwa J Ale co tu kupić nastolatce?

Friends

Młodzi doceniają wartości. Jedną z nich jest z pewnością lojalność i związana z nią prawdziwa przyjaźń.  Jest to relacja, która pozwala im przetrwać w tym nie do końca zrozumiałym i akceptowanym świecie. Dlatego, z pewnością, przypadnie im do gustu oryginalny plakat z kultowego amerykańskiego serialu  „Friends”. Pomimo że nie znajdują się na nim sylwetki przyjaciół z Nowego Jorku  to ulubione powiedzenia i cytaty głównych bohaterów serialu sprawiają, że od razu wiadomo o jaki film chodzi. Dodatkowo na planszy umieszczonych jest wiele symboli charakterystycznych dla „Przyjaciół” takich jak niezapomniane sofa, sztućce,  gitara, filiżanka kawy i tym podobne przedmioty z którymi przyjaciele nie rozstawiali się.

Plakat odpowiada współczesnym trendom i na pewno spodoba się wszystkim nastolatkom z poczuciem humoru. Z przyjemnością umieszczą go w centralnym miejscu swojego pokoju, czyli królestwa do którego wstęp mają wybrani. Może i nam uda się dzięki takiemu odjazdowemu prezentowi zapunktować i uzyskamy jakąś dobrą pozycje w rankingu tych wymagających młodych ludzi. Trzeba dodać, że  każdy poster jest licencjonowany, nie ryzykujemy więc, że trafimy na jakąś tandetną podróbkę. W tym wypadku jest to wyjątkowo ważne bo młodzież ceni sobie oryginalność.

Świetna jakość druku i zastosowanie najnowszych technologii na pewno zostaną dostrzeżone i docenione. Gramatura papieru (135g/m2) gwarantuje trwałość przez długie lata. Jeśli zechcemy jeszcze wzmocnić taki poster można oprawić go w fajną aluminiową ramę do kupienia w tym samym sklepie. Doda ona atrakcyjności oraz wzmocni i zabezpieczy ten wyjątkowy plakat.

Sesja zdjęciowa

Jeśli ktoś ma w sobie choć trochę z gwiazdy lub modeli, a ponadto ma ochotę na odrobinę szaleństwa i rewelacyjnej zabawy to powinien stanąć przed obiektywem fotografa.  Profesjonalna sesja zdjęciowa to niezapomniana przygoda, cudowne zdjęcia, którymi zechcemy podzielić się z całym światem, To także piękna pamiątka na zawsze. Pomoc stylistki na każdym etapie realizacji (fryzura, makijaż, garderoba) najlepszy z najlepszych fotograf, zdjęcia na których znajdować będzie się najpiękniejsza wersja Ciebie (lub osoby, której sprezentujesz taką sesję) to wszystko w około 1-2 godziny. Ale czad!

Magda
Wszyscy wiemy że nie tak łatwo wybrać prezent dla znajomego lub ukochanej osoby, szczególnie jeżeli ma to być coś wyjątkowego. Mam nadzieje, że moje artykuły pomogą Wam w tych poszukiwaniach i coś dobrego z mojego bloga wyniesiecie.

2 thoughts on “Prezent dla nastolatki

  1. mam córkę nastolatkę i naprawdę ciężko jest jej czasem dogodzić .. ciekawe porady, przy doborze na gwiazdkę na pewno wezmę je pod uwagę. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Top