Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Prezent dla chłopaka na 18. Kilka cennych porad.

Prezent dla chłopaka na 18. Kilka cennych porad.

Do osiemnastki Twojego chłopaka zostało zaledwie kilka dni, a Ty nie masz jeszcze prezentu? Nie ma potrzeby wpadać w panikę, wystarczy podsumować to, co zrobiłaś dla niego w tej sprawie do tej pory. Rozumiemy, że możesz czuć pewien niepokój, postaraj jednak zostać myślami z tym co udało Ci się do tej pory załatwić. Podejrzewamy, że szalenie zależy Ci na tym, aby impreza była całkowicie udana i zapadła w pamięć wszystkim Waszym wspólnym znajomym.

Do osiemnastki Twojego chłopaka zostało zaledwie kilka dni, a Ty nie masz jeszcze prezentu? Nie ma potrzeby wpadać w panikę, wystarczy podsumować to, co zrobiłaś dla niego w tej sprawie do tej pory. Rozumiemy, że możesz czuć pewien niepokój, postaraj jednak zostać myślami z tym co udało Ci się do tej pory załatwić. Podejrzewamy, że szalenie zależy Ci na tym, aby impreza była całkowicie udana i zapadła w pamięć wszystkim Waszym wspólnym znajomym. Strzelamy w ciemno, że mocno zaangażowałaś się w samą organizację imprezy osiemnastkowej. Pomogłaś wybrać i wynająć lokal lub klub, albo macie już wszystko przygotowane na wyprawienie super domówki. Możesz być całkowicie rozgrzeszona z faktu, że nie miałaś jeszcze czasu na wybranie prezentu dla swojego chłopaka. To całkowicie normalne. Dlatego jeśli przed Tobą co najmniej kilka dni zapasu, to spokojnie zdążysz kupić coś nawet coś wysyłkowo, nie mówiąc już o wyborze prezentu w galerii handlowej – nie masz powodu do niepotrzebnego stresu. Zobaczysz, że aby wybrać fajny prezent dla chłopaka na taką okazję, potrzeba sporo dystansu i należy podejść do sprawy całkowicie na luzie. Wystarczy, że zaczniesz szukać. Zapewniamy że w miarę postępów, przekonasz się, że to prosta sprawa, którą niepotrzebnie odkładałaś.

Co prawda osiemnastka przypada tylko raz na całe życie. Być może dlatego podchodziłaś do tej sprawy z pewnym namaszczeniem i zbędną powagą. Jest coś w tym, że osiągając wiek 18 lat przekraczamy pewną granicę i stajemy się pełnoletni. Niemniej jednak impreza osiemnastkowa całkowicie zaprzecza definicji dojrzałości – i tak ma właśnie być! Wystarczy zdać sobie sprawę z tego, że nie należy podchodzić do niej zbyt poważnie. Musimy Cię też uspokoić, bo jak się okazuje, sporo nastolatek ma problem z wybraniem właściwego prezentu na taką okazję. Powód może być niezmienny – nie do końca wiadomo w którym kierunku się zwrócić, w stronę poważnego prezentu, czy humorystycznego gadżetu.

Dualizm o którym pisaliśmy zupełnie nas nie dziwi. Pierwszym skojarzeniem, które wiąże się z prezentem na osiemnastkę jest oczywiście asortyment sex-shopu. Kto wyobraża sobie osiemnastkę bez dmuchanej lali i kajdanek z puszkiem? Dziewczyny jednak niepotrzebnie zaprzątają sobie tym głowę, bo to najlepsi kumple solenizanta zazwyczaj potrafią zadbać o takie sprawy. Co wobec tego wybrać na prezent dla chłopaka? Dobrym strzałem mogą być pierwsze droższe perfumy o prawdziwie męskim zapachu, tu możesz zdać się na swój gust. Alternatywą może być butelka dobrej gatunkowo whisky, aby poczuł się jak prawdziwy facet, kosztując naprawdę dobrego trunku. Zawsze dobrym prezentem na takie okazje jest gra na konsolę, płyta muzyczna jego ulubionego wykonawcy i filmy na blu-rayu. Pamiętajmy jednak, że prezent na dla chłopaka na 18 nie powinien być również za drogi. Nawet mimo Twoich jak najlepszych intencji. Możesz mieć odłożone pieniądze na ten cel, ale weź pod uwagę fakt, że zbyt drogi prezent może również kogoś zawstydzić. Warto oczywiście dorzucić jeszcze jeden mały akcent w postaci erotycznego, śmiesznego gadżetu. Możesz wybrać na przykład pragnień dla spełniania jego życzeń lub seksowny fartuszek do kuchni. Całe mnóstwo takich rzeczy, znajdziesz na stronach z męskimi gadżetami. Zobaczysz że szukanie takiego dodatku to super zabawa. Pozostaje nam życzyć Wam udanej osiemnastki, oby trwała dwa dni!

We współpracy z: https://www.toys4boys.pl

Dodaj komentarz

Top