Jesteś tutaj
Strona główna > Podróże > Podróż z okazji rocznicy ślubu – prezent dla rodziców

Podróż z okazji rocznicy ślubu – prezent dla rodziców

Ślub to okazja całkowicie unikatowa i piękna, dlatego jego rocznice, szczególnie okrągłe, obchodzone są z pompą. Srebrne, rubinowe czy złote gody zorganizujmy naszym rodzicom w sposób szczególny – wyjątkową podróżą. Taki prezent z pewnością sprawi im wielką przyjemność, szczególnie, jeśli będzie niespodzianką.

Wyjątkowa podróż marzeń

Jeśli nasi rodzice są zdrowi i aktywni, warto sprawić im na rocznicę ślubu wycieczkę ich marzeń, na którą nie pozwalali sobie przez całe życie ze względu na brak środków czy choćby na nas. Meksyk, Brazylia, Chiny, Tajlandia – będą niezapomnianym przeżyciem dla pary obchodzącej swój jubileusz. Taki wyjazd możemy im zorganizować na samą rocznicę ślubu, aby spędzili ją tylko razem w egzotycznej scenerii, albo w tym wyjątkowym dniu podarować im voucher do zrealizowania w dogodnym terminie.

Podróż marzeń wiąże się z dużymi kosztami i formalnościami. Wycieczka do Indii czy koleją Transsyberyjską musi być wcześniej z nimi ustalona, ponieważ wyjazd wiąże się z niezbędnymi szczepieniami czy wyrobieniem wizy. Jeśli koszty nas przerastają, dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka na dowód. Grunt, żeby nie przegapić tej wyjątkowej okazji.

Podróż szlakiem młodości

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie rodzicom wycieczki szlakiem ich wspólnej młodości – w miejsce, gdzie się poznali, gdzie się zaręczyli lub gdzie wzięli ślub, do miejsc, w których spędzali razem najpiękniejsze chwile młodości – choćby w góry czy na wyjątkowy koncert czy operę. Możemy zorganizować im przejazdy i noclegi, lub po prostu zorganizować takie tournée własnym samochodem.

Podróż sentymentalna

Jeśli nasi rodzice z powodów wieku i problemów zdrowotnych nie są w stanie udać się w podróż, możemy sprawić im niespodziankę zabierając ich w nią bez wychodzenia z domu. Wybierzmy się sami do miejsc, które są dla nich szczególnie ważne i zmontujmy film, bądź zróbmy im album z historycznymi zdjęciami – ślubu, poszczególnych rocznic, ważnych dni wspólnego pożycia. Taka niespodzianka potrafi bardziej ucieszyć, niż drogi prezent.

 

Dodaj komentarz

Top