Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Idealny prezent na Święta 2019

Idealny prezent na Święta 2019

Prezenty świąteczne. Tematyka wydająca się nadal odległa czasowo. Jednakże nadchodzi wielkimi krokami. Czas choinek, bombek choinkowych, śniegu i całej tej świątecznej magicznej atmosfery a wraz z nim czas prezentów.

Najpierw Święty Mikołaj będzie dumnie rozdawał upragnione prezenty, a później odnajdywać będziemy niespodzianki pod stosem podarunków spoczywających pod błyszczącą choinką.
I choć mamy jeszcze troszkę czasu, mimo wszystko już dzisiaj warto zastanowić się co sprawi największą radość naszym najbliższym. Aby w ostateczności wybrać to co okaże się przyjemne, pożyteczne, piękne a tym same godne osoby obdarowywanej.

Obserwujemy ogromny rozwój oraz ciągłe udoskonalanie wszystkiego co łączy się tematycznie z użytkowaniem codziennym naszego telefonu komórkowego. Z racji tego, że jest to taki niezbędnik i towarzysz naszego życia, wydaje się być tutaj słuszną uwaga, iż każdy gadżet który może w jakiś sposób umilić korzystanie bądź uprościć działanie telefonu albo też wzbogacić w dodatkowe funkcje, automatycznie stanie się godnym tematem do tego aby obdarować taką niespodzianką kogoś bliskiego.

Bezapelacyjnym bestsellerem tematycznym i ciągle na topie okazują się tutaj być różnego rodzaju Smarwatche, które dzięki technologii bluetooth na stałe łączą się z naszym telefonem, sprawiając, iż ciągle mamy pod kontrolą wszystkie czynności wykonywane na telefonie nawet jeżeli jesteśmy w dość dużej odległości od niego.

SmartWatch

SmartWatch SmartBand Garett Sport 17

To bardzo elegancki zegarek, który wpasuje się w każdą codzienną stylizację gustownie zdobiąc nadgarstek a przy tym monitorując nasze codzienne parametry. Bez problemu zmierzymy nim spalone kalorie, ilość wykonanych kroków, puls, ciśnienie oraz natlenienie krwi. Oprócz tego oczywiście informowani jesteśmy o połączeniach przychodzących i wiadomościach na nasz telefon. Wyposażony także w możliwość zdalnego wykonywania zdjęć. Będzie niepowtarzalnym a jakże praktycznym i ułatwiającym życie gadżetem, który sprawi ogromną radość.

Nieco bardziej elegantsza jak przystało na płeć piękną wersja tych i innych funkcji zamknięta została w SmartWatch SmartBand Garett Women Sara.

Garett Women Sara pokazuje godzinę, datę, liczy kroki, spalone kalorie, pokonany dystans, mierzy czas, monitoruje puls i ciśnienie krwi. Ponadto mierzy jakość snu, wykonuje zdjęcia w sposób zdalny. Informuje użytkownika o przychodzących połączeniach telefonicznych, wiadomościach SMS, wiadomościach tekstowych z wielu komunikatorów. Piękna srebrna bransoletka to podkreślenie kobiecości, klasy oraz elegancji. Nietuzinkowa prezencja a przy tym szerokie zastosowanie. Zdecydowanie idealny prezent dla Pań lubiących się wyróżniać.

Szukając w innych tematycznie powiązanych gadżetach będących świetnym prezentem natrafić możemy na wspaniałą i okazuje się niezwykle przydatną kamerkę samochodową:

Kamera samochodowa

Kamera samochodowa XBLITZ Dual Core rejestrator to co raz popularniejszy gadżet wśród kierowców. W czasie jazdy, sprawą jasną jest fakt, że to na bezpieczeństwie zależy nam najbardziej. Jednakże wypadki ciągle się zdarzają i niestety nie mamy na to żadnego wpływu. Przy różnych kolizjach zdarza się, że opinie stron są sporne, przez co ciężko stwierdzić kto zawinił. Kamera taka dzięki rejestratorowi pozwoli na szybkie i wnikliwe rozwiązanie takich nieporozumień. Umiejscowiona w samochodzie skutecznie odstrasza także potencjalnych złodziei. Niezwykle modny i przydatny gadżet.

Słuchawki przewodowe i bezprzewodowe

Szeroko stosowane a tym samym cieszące się uznaniem i wygodą, są przeróżnego rodzaju słuchawki zarówno przewodowe jak również bezprzewodowe. Sprezentowane mężczyźnie, kobiecie czy dziecku…. Starszemu, młodszemu… mogą okazać się niezbędnikiem przy obsłudze telefonu. Bezprzewodowe pozwolą na zabranie ich wszędzie tam gdzie wybrzmiewający dźwięk będzie motywował do ciężkich ćwiczeń fizycznych. Znakomicie spełnią swe funkcje w czasie biegu, jazdy rowerowej czy innych czynności kiedy potrzebujemy mieć wolne ręce. Będą znakomitym umilaczem czasu.

Przewodowe wyposażone w dodatkowe cenne funkcje to znakomity prezent dla miłośników gier komputerowych. Idealne brzmienie dźwięków, a przy tym wyciszenie odgłosów zewnętrznych to oderwanie się od rzeczywistości i możliwość przeżywania tego co dzieje się na konsoli w każdym calu. Specjalna linia kierowana dla dzieci to także zastosowanie ciekawego, kolorowego designu. Wybór jest ogromnie duży co ułatwia dopasowanie do poszczególnych wymagań i oczekiwań.

Mikrofon z wbudowanym głośnikiem

Czas świąteczny kojarzony jest również z wzmożoną ilością spotkań rodzinnych i ogólnego biesiadowania. Czas śpiewania kolęd, czy też witania Nowego Roku, czas zabaw. Świetnym niezastąpionym gadżetem w takich okolicznościach będzie mikrofon z wbudowanym głośnikiem. Zabawka ta zaraz po rozpakowaniu może iść w obieg bawiąc towarzystwo do łez. Karaoke to powszechnie znana zabawa, która nigdy nie wyjdzie z mody, nigdy też nie będzie nudna. Dzięki niemu każdy może stać się gwiazdą wielkiej estrady wśród swoich bliskich czy znajomych. Wyposażony również w głośnik może stać się odtwarzaczem muzyki, co oprócz odtwarzania daje możliwość także równoczesnego śpiewania z artystą. Niepozorne urządzenie a satysfakcja i radość gwarantowana.

Świąteczne etui

Etui świąteczne dla telefonu
Nie można by tutaj nie wspomnieć o pokrowcach ochronnych na telefony, których posiadaczami jest niemal każdy mały czy duży. Możliwości wyboru i zakupu odpowiedniego balansują jedynie w granicach wybrania takich odpowiednich i dedykowanych do konkretnego modelu. Natomiast samo wykonanie każdego z nich to temat nieograniczony. Materiał, kolorystyka to prawdziwe szaleństwo. Można tutaj dać wodze fantazji wybierając na prezent etui z graficznym zdjęciem ukochanej osoby, całej rodziny czy nawiązując tematycznie do okoliczności świątecznych renifera, Świętego Mikołaja czy choinki. Pokrowiec taki z pewnością będzie niepowtarzalny a telefon obdarowanego idealnie wtopi się w atmosferę świąteczną w takim oto ubraniu, zyskując dodatkowo świetną ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami.

Dodaj komentarz

Top