Jesteś tutaj
Strona główna > Offtopic > Inteligentny portfel, czyli gadżet dla nowoczesnego mężczyzny

Inteligentny portfel, czyli gadżet dla nowoczesnego mężczyzny

Mężczyźni uwielbiają gadżety, dlatego wszelkie nowinki technologiczne są dla nich interesujące. Hitem ostatnich miesięcy jest inteligentny portfel, dzięki któremu można m.in. uchronić się przed zgubieniem pieniędzy i kart płatniczych.

Czym jest inteligentny portfel?

Mianem inteligentnego portfela określa się gadżet, który wygląda jak standardowy portfel, jednak jest wyposażony w specjalne czujniki, rejestrujące jego położenie. Woolet wyróżnia estetyczny, modny wygląd, dzięki któremu wybierają go nawet biznesmeni i panowie zajmujący wysokie stanowiska w dużych firmach. Portfel wykonuje się ręcznie, co gwarantuje najwyższą dbałość o wszelkie szczegóły.

Woolet ładuje się bezprzewodowo, a jego praca po jednym naładowaniu do pełna jest na tyle długa, że spokojnie można wyjść z inteligentnym portfelem na wiele godzina poza dom. Ładowanie odbywa się poprzez bezprzewodowe maty ładujące, wykonane w technologii QI. Proces ładowania baterii do pełna zajmuje 3 godziny.

Czujniki umieszczone w gadżecie wysyłają sygnały poprzez aplikację mobilną, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie, gdzie znajduje się portfel. Tym samym, woolet można odnaleźć bez trudu przed pośpiesznym wyjściem z domu bądź przed opuszczeniem kawiarni lub hotelu. Dodatkowo aplikacja śledzi, gdzie ostatnio znajdował się portfel z gps, a także jaka jest jego przybliżona odległość. Co ważne, aplikację można wyłączyć kiedy przebywa się w domu lub w pacy, by nie niepokoiła wysyłanymi powiadomieniami.

Stylowy i praktyczny

Woolet jest wyjątkowo cienki, co sprawia, że pasuje do stylu, jaki wybiera większość nowoczesnych mężczyzn. Ultracienki portfel jest dostępny w klasycznym, czarnym kolorze lub w wersji brązowej. Czarny portfel jest wykonany z naturalnej skóry, natomiast brązowy – z wysokiej jakości zamszu. Jeżeli mężczyzna korzysta wyłącznie z dodatków wykonanych z ekoskóry, woolet proponuje dla niego inteligentny portfel wykonany z syntetycznej skóry lub zamszu.

Woolet oferuje również inne gadżety. Mężczyźni mogą nabyć portfel inteligentny w rozmiarze XL, brelok do kluczy, etui na telefon, pad ładujący oraz RFiD blocker.

Zaufanie do Woolet na Kickstarter

Woolet w czasie kampanii na Kickstarter zebrał aż 332 694 dolarów, dzięki czemu zdobył środki potrzebne na stworzenie inteligentnego portfela, zapewniającego najwyższy poziom bezpieczeństwa gotówki, dokumentów i kart płatniczych. Obecnie sprzedano już 400 egzemplarzy Woolet na całym świecie, a zainteresowaniem produktem jest coraz wyższe.

 

Dodaj komentarz

Top