Jesteś tutaj
Strona główna > Offtopic > Graj muzyko, graj…

Graj muzyko, graj…

muzykaNie każdy z nas jest obdarzony talentem muzycznym. A szkoda, żyło by się przyjemniej:) Ale prawie każdy lubi sobie od czasu do czasu przytupnąć, podskoczyć, coś zanudzić, zaśpiewać refren ulubionej piosenki, albo posłuchać jakiejś odstresowującej nuty. Dlatego właśnie muzyczny prezent to genialny pomysł. Podpowiedzieć Wam troszkę? Bardzo chętnie.

Dla grajków

Są super! Malutkie, zgrabniutkie, ładniutka, a ile z nimi frajdy. Zmieszczą się nawet w biurze, a  i z domu nikt nas z tym nie wygoni. A jeśli dopadnie nas ochota, dzika rządzą gry – Rock&Roll! Nawet jeśli ktoś nie chce się przyznać do muzycznych zapędów w tym przypadku rockowa dusza będzie szaleć. Mini perkusja i mini gitara pomogą rozładować wszystkie emocje. Taka terapia oczyszczająca. Wspaniała zabawa, która poprawi najgorszy humor. Kto nie marzył kiedyś o grze na gitarze czy szalonej solówce na perkusji. Kto wie, może te mini instrumenty stanął się preludium do wielkiej kariery. Nie wiadomo co w nas drzemie.

Dla niespełnionych

Dla ambitnych muzykantów, chcących trochę bardziej na poważnie spróbować swoich sił, albo marzących o grze na jakimś instrumencie powinniśmy zorganizować lekcje gry na nim. Kilka godzin może być początkiem wspaniałej przygody. A jeśli przy okazji ktoś odkryje, że obdarowana przez nas osoba ma prawdziwy talent… Muzyczny geniusz. Niezawodny KatalogMarzeń.pl oferuje naukę gry na przeróżnych instrumentach. Pianino, skrzypce, gitara basowa, a może akordeon… Wybór pozostawiam dla Was 🙂

Gdy zaś ktoś nam bardzo bliski zawsze marzył o karierze wokalnej to sprezentujmy mu możliwość nagrania profesjonalnego dema. Tak jak to robią najlepsi. Niech poczuje się jak gwiazda! Nie jest to niestety tani pomysł 🙁 Wynajęcie studia to całkiem spore koszty. Zawsze możemy jednak rozłożyć opłatę i zrzucić się z innymi osobami, które pewnie chętnie się przyłączą. Takie całodzienne przebywania w studiu nagraniowym to  niezapomniane emocje
a demo z trzema utworami zostanie pamiątką do końca życia. Pomóżmy innym spełniać marzenia, daje to tyle przyjemności!

Dla melomanów

Dla osób które lubią słuchać muzyki, w szczególności w pięknych okolicznościach przyrody, sprawdzi się wodoodporny głośnik. Żaden plener mu nie straszny, a imprezę można rozkręcić dosłownie wszędzie. Nowoczesny wygląd, dobra jakość dźwięku i możliwość uzyskania połączenia przez bluetooth, która uwalnia od tych wszystkich koszmarnych, plączących się kabelków. Na reszcie.

Innym fajnym prezentem dla prawdziwego melomana będzie notes. Nie ma on wiele wspólnego z muzyką? O nie, wręcz przeciwnie!  To propozycja dla wszystkich, którzy muzykę kochają.  Jest idealny nawet dla kompozytorów, ponieważ znajdują się w nim strony do zapisu nutowego! Pełen profesjonalizm. I jaki ładny. Szyk i elegancja. Zresztą, jak każdy produkt Moleskine. Notes Moleskine Passions Music daje także możliwość personalizacji notatek poprzez tworzenie własnych działów.  Jest to dobry prezent dla wymagających, spełnia wymagania największych maruderów.

Magda
Wszyscy wiemy że nie tak łatwo wybrać prezent dla znajomego lub ukochanej osoby, szczególnie jeżeli ma to być coś wyjątkowego. Mam nadzieje, że moje artykuły pomogą Wam w tych poszukiwaniach i coś dobrego z mojego bloga wyniesiecie.

Dodaj komentarz

Top