Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Ekstremalne przeżycie na prezent dla niego na każdą okazję

Ekstremalne przeżycie na prezent dla niego na każdą okazję

Idealny prezent dla faceta, który nie boi się mocnych wrażeń, to upominek w postaci ekstremalnego przeżycia. Silnej dawki adrenaliny dostarczy skok na bungee lub spadochronie. Szalona jazda off road to dobra zabawa dla miłośników motoryzacji, z kolei pasjonat militariów ucieszy się z vouchera na strzelnicę bojową. Wyjątkowe przeżycia to pomysł na prezent dla chłopaka na każdą okazję – urodziny, imieniny, święta czy rocznicę.

Ekstremalne prezenty dla faceta – skoki z wysokości

Inspiracji na wyjątkowe niespodzianki dla bliskich można szukać na stronie internetowej: prezentmarzen.com. Pomysłem na prezent urodzinowy jest skok z ekstremalnej wysokości na linie. Skoki na bungee odbywają się zazwyczaj z wysokości 90 metrów. Bezpieczeństwo uczestników zabawy gwarantuje wysokiej jakości sprzęt, a także doświadczenie organizatorów wydarzenia. Istnieje możliwość nagrania soku na kamerze lub wykonania profesjonalnej pamiątkowej fotorelacji.Skoki ze spadochronem dla osób bez uprawnień odbywają się zawsze w tandemie, czyli razem z instruktorem. Dzięki temu lot jest całkowicie bezpieczny, a uczestnik zabawy nie musi martwić się o odpowiednio szybką reakcję, aby otworzyć spadochron. Skok odbywa się z samolotu, który wznosi się na wysokość 3000-4000 metrów. Etap swobodnego spadania trwa niecałą minutę i z pewnością na zawsze utkwi w pamięci skoczka.

Pomysł na prezent dla miłośnika motoryzacji

Ekstremalnych doznań można doświadczyć także na lądzie. Wystarczy wybrać się na profesjonalny tor wyścigowy i przejechać się nowoczesnym sportowym autem. Ciekawym pomysłem na prezent dla faceta jest również przejażdżka off road samochodem terenowym. Jazda po specjalnie przygotowanej trasie, pełnej przeszkód i utrudnień, gwarantuje niezapomnianą przygodę i aktywnie spędzony czas.

Prezent dla mężczyzny – pasjonata militariów

Jeżeli mężczyzna interesuje się militariami, to voucher na strzelnicę bojową jest idealnym prezentem dla niego. Strzelanie z broni palnej to rozrywka, która szybko podnosi poziom adrenaliny. Po przybyciu w umówione miejsce, posiadacz vouchera zostaje oddany w ręce profesjonalnego instruktora. Specjalista szczegółowo wyjaśni nie tylko działanie i posługiwanie się bronią ale również zwróci uwagę na zasady bezpieczeństwa, jakie panują na strzelnicy. Uczestnicy zabawy mogą strzelać z różnej broni, np.: karabinów maszynowych czy snajperskich, pistoletów policyjnych, tradycyjnych strzelb czy rewolwerów. Czas pobytu na strzelnicy uzależniony jest od ilości zamówionej wcześniej amunicji.

Dodaj komentarz

Top