Jesteś tutaj
Strona główna > Ślub > Dekoracje świetlne

Dekoracje świetlne

Dekoracja sali weselnej to czynność, której trzeba poświęcić sporo czasu.Dzięki temu sala weselna będzie prezentowała się nie tylko estetycznie, ale też bardzo atrakcyjnie. Wybrać można różne ozdoby świetlne, które można umieścić np. na sufitach, ścianach, czy też ustawić je na ziemi. Światła pomogą zainteresowanym młodym parom przeprowadzić wesele w pełni poprawnie, ponieważ wtedy zostanie zachowana odpowiednia atmosfera tej uroczystości, ale oprócz tego umożliwią one zabawę do białego rana. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się zwłaszcza łańcuchy świetlne LED, prezentują się one oryginalnie i niesamowicie, a ich zawieszenie na ścianach wcale nie zajmuje dużo czasu. 

Girlandy żarówkowe

Wiele osób decyduje się również na piękne girlandy żarówkowe. Nie jest to zbyt drogie rozwiązanie, za to niezwykle korzystne dla każdej osoby, która planuje zorganizowanie wystawnego wesela. Dekoracje świetlne sprawią, że zabawa będzie dużo przyjemniejsza, a zebrani goście będą czuć się na weselu naprawdę wspaniale. Zadbać można też w ten sposób o bezpieczeństwo gości, ponieważ wieczorową porą zapadające ciemności mogą sprawić, że goście będą potykać się o własne nogi, jeśli nie zastosuje się na sali weselnej odpowiedniego oświetlenia. Światła na wesele powinny być starannie dobierane, aby źródło światła było optymalne, a ponadto wiązka światła nie może okazać się w praktyce zbyt rażąca, jeśli chodzi o oczy odbiorców. Wtedy też gości będą bolały oczy, dlatego też warto takie wybory skonsultować z osobami, które aranżują sale weselne i mają w tym zakresie bardzo duże doświadczenie zawodowe.

Napisy z dekoracji świetlnych

Jeśli wynajmuje się salę weselną, to dobrym pomysłem będzie umieszczenie przed nią różnorodnych napisów z dekoracji świetlnych, które będą prezentować się naprawdę wzniośle. Może to być np. napis Love, ale z dekoracji świetlnych można też utworzyć postacie, np. anioły, itd. Jak widać pomysłów jest bardzo wiele, wszystko zależne jest od tego, jak kreatywne są osoby, które przygotowują wesele i jakie konkretnie dekoracje zostaną w tym przypadku wykorzystane. Bez dekoracji świetlnych dobre wesele się jednak nie obędzie, więc warto przeznaczyć na takie ozdoby trochę pieniędzy.

Dodaj komentarz

Top