Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Upominki reklamowe nie muszą być nudne – wybierz pałeczki do sushi!

Upominki reklamowe nie muszą być nudne – wybierz pałeczki do sushi!

paleczkidosushiKoszulka, długopis, smycz czy kubek – to klasyka upominków reklamowych. Niemalże każdy z nas ma je u siebie w domu. Takie gadżety, chociaż praktyczne, nie wzbudzają już tak dużego zainteresowania, ponieważ zamawia je niemalże każda firma, która decyduje się na ich dystrybucję jako element kampanii marketingowych. Dzisiaj upominkiem tego rodzaju może stać się niemalże każdy przedmiot – również pałeczki do sushi, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym powodzeniem.

Najpopularniejsze sztućce świata

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że pałeczki to najpopularniejsze sztućce na całym świecie – każdego dnia korzystają z nich ponad dwa miliardy ludzi. Dzisiaj jednak używane są nie tylko na Dalekim Wschodzie, ale również w innych regionach świata, w tym w Europie oraz Polsce. Ich popularność zawdzięczamy w szczególności sushi – ten japoński specjał stał się jedną z ulubionych potraw naszej zachodniej cywilizacji. Świadczą o tym w szczególności powstające jak grzyby po deszczu restauracje i bary serwujące sushi, dostępność produktów do jego samodzielnego przygotowywania, a nawet w marketach można bez problemu kupić gotowe zestawy składające się z różnych rolek i dodatków.

Chociaż do sushi nie trzeba pałeczek, ponieważ tradycja mówi, że można jeść je rękoma, to jednak są one często używane – zwykle jednak problem pojawia się z ich zakupieniem, co powoduje, że mogą być świetnym upominkiem reklamowym.

Nie tylko drewniane

Pałeczki najczęściej znaleźć można w sklepach z kuchniami świata czy luksusowych delikatesach. Sprzedawane są także sklepach internetowych. Do dyspozycji są przede wszystkim pałeczki z drewna bambusowego – najtańsze, ale głównie polecane jako jednorazowe, ponieważ są trudne w czyszczeniu. W sklepach oferujących dalekowschodnie artykuły można kupić także innego rodzaju pałeczki – z trwalszego egzotycznego drewna, ze stali szlachetnej, srebra, a nawet złota czy nefrytu. Są droższe, ale mogą posłużyć na dłużej.

Pałeczki z personalizacją

To jednak nie wszystkie wersje, w których można zakupić pałeczki – również wiele firm zajmuje się ich personalizacją. Oznacza to, ze umieszczane są na nich grafiki czy napisy zgodnie z życzeniami klienta, na przykład może być to imię, krótka sentencja, znak Kanji czy też horoskopu chińskiego. Takie pałeczki do sushi i innych dalekowschodnich potraw na pewno będą wspaniałym upominkiem.

Wszechstronny upominek reklamowy

Pałeczki jako gadżet reklamowy mają różnorodne zastosowanie – mogą być dodawane do orientalnych produktów spożywczych, mogą być nagrodą w konkursie, również mogą być unikatowym prezentem dla ważnego klienta czy kontrahenta. Także zamawiane są one często przez lokale gastronomiczne serwujące sushi oraz inne specjały z Dalekiego Wschodu – takie pałeczki z personalizacją nadają restauracji dodatkowy prestiż.

Jeżeli chcesz zamówić pałeczki reklamowe, także z personalizacją, możesz zrobić to z firmą Orient Deco, która specjalizuje się w świadczeniu tego rodzaju usług.

Magda
Wszyscy wiemy że nie tak łatwo wybrać prezent dla znajomego lub ukochanej osoby, szczególnie jeżeli ma to być coś wyjątkowego. Mam nadzieje, że moje artykuły pomogą Wam w tych poszukiwaniach i coś dobrego z mojego bloga wyniesiecie.

Dodaj komentarz

Top