Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Wyjątkowy prezent

Wyjątkowy prezent

Większość z nas lubi wręczać i dostawać prezenty. Okazji na to z pewnością znajdzie się wiele, jednak nie zawsze mamy dobre pomysły na upominek. Im bliższa nam osoba, tym więcej dylematów związanych z wyborem. To właśnie tych, których kochamy najbardziej chcemy zaskoczyć, ucieszyć, uszczęśliwić. Niektórzy pytają wprost drugą osobę, czego życzy sobie na urodziny, rocznicę, to praktyczny sposób na zdobycie wskazówek, ale cały urok niespodzianki znika. Nie zawsze stać nas na to, aby spełnić marzenie, które już znamy, ale można zorganizować coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, zaskakującego, rzecz jasna w tym pozytywnym wymiarze.

family-591579_640Podróż dla dwojga

Wyjątkowe okazje, to wyjątkowe prezenty. Okrągła rocznica ślubu, romantyczne walentynki, szczególne urodziny, właśnie wtedy możemy zaskoczyć partnera lub partnerkę bardzo miłym podarunkiem. Zwykle nie szczędzimy na ukochanych osobach. Rewelacyjnym pomysłem jest wspólna podróż. Opcji jest wiele, można samemu zorganizować cały wyjazd, jednak nie mamy wtedy zniżek i zabezpieczenia ze strony biura podróży lub innego organizatora. Świat jest dzisiaj otwarty na turystów, ale każdy zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się na nim dzieje. Są miejsca, gdzie występuje większe niebezpieczeństwo ataków terrorystycznych. Biura podróży dbają o swoich klientów i wysyłają wycieczki w bezpieczne miejsca. Warto więc poszukać pewnych ofert od sprawdzonych organizatorów. Wspaniałą propozycją są bony turystyczne.

 

Bon pełen niespodzianek

Czym są bony turystyczne? Gdzie można je znaleźć? Jest to oferta wycieczkowa z wieloma dodatkowymi opcjami. Wybierając taki voucher dla siebie i dla swojej drugiej połówki doskonale zdajemy sobie sprawę na jaki odpoczynek mamy ochotę się wybrać. W skład takiego prezentu mogą wchodzić różne usługi, naturalnie, im więcej propozycji, tym cena nieco się podnosi. W voucherze zawarte są bilety lotnicze, rezerwacje hoteli, samochodu, ubezpieczenie, ale również bilety wstępu na imprezy różnego rodzaju, zwiedzanie zabytkowych miejsc, muzeów, galerii, parków rozrywki. Podróż może być krajowa lub zagraniczna. Najatrakcyjniejsze oferty znajdziemy na specjalnych portalach internetowych, które proponują szeroki wachlarz usług największych biur podróży.

Znakomity na ślub i w biznesie

Taka oferta znakomicie sprawdza się także jako prezent ślubny. Koperta z pieniędzmi brzmi banalnie, voucher z wymarzoną podróżą dla pary przyjaciół to wyjątkowy prezent, o którym nowożeńcy będą pamiętać całe życie. Przy rozszerzonym pakiecie, który będzie droższy, zawsze można zrzucić się w kilka osób.

Bon turystyczny to też znakomita forma nagradzania pracowników w firmie. Motywowanie i docenianie zespołu jest niezwykle ważne, może zaważyć na dalszej pomyślnej współpracy. Voucher może być również prezentem dla partnera biznesowego dla umocnienia wspólnych interesów, zachęty do podejmowania nowych projektów. Bon może być zestawem usług składających się na podróż biznesową, można je modyfikować względem własnych potrzeb. Chyba nie ma wątpliwości co do tego, że jest to ciekawy pomysł na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent.

 

Dodaj komentarz

Top