Walentynkowe Prezenty Nie-Elektroniczne Dla Mężczyzny

Wbrew pozorom zakup prezentu nie związanego z elektroniką nie jest tak ciężki, jakby się mogło wydawać. Wachlarz cenowy jest szeroki, podobnie jak sama oferta, w związku z czym każda z pań, poszukująca prezentu dla swojego mężczyzny będzie w stanie coś znaleźć. Walentynki już niedługo – zapraszamy do lektury naszych propozycji prezentowych dla panów!

  1. Męska biżuteria – sygnety, obrączki, zawieszki, breloki, medaliony, zegarki i bransolety. Większość sprzedawców oferuje możliwość wykonania spersonalizowanego graweru, grafiki, dopasowują rozmiar, kolor i zakupiony towar przysyłają w eleganckich opakowaniach prezentowych. Ceny zależą od surowca: rzemień, skóra, srebro, złoto, metal, stal, tytan. Na przykład ceny za bransolety zaczynają się od 100 zł, a za zawieszki i wisiory od 40 zł.
  2. Karta podarunkowa do salonu tatuażu, na kurs driftingu (600 zł za 40 minut), jazdę off-road (190 zł za 1 godzinę jazdy), skok ze spadochronem w tandemie z możliwością uwiecznienia na zdjęciach i DVD (700 – 900 zł) lub wejście na strzelnicę (30 zł za 1 godzinę z wypożyczeniem broni dla 1 osoby, ok. 100 sztuk śrutu) to prezent idealny dla mężczyzny aktywnego, który lubi adrenalinę.
  3. Rzeczy związane z jego hobby – jeśli jest aktywny fizycznie, lubi biegać lub trenuje konkretną dyscyplinę sportową można kupić mu brakujący gadżet do pomiaru kroków, tempa, kalorii, strój sportowy, specjalny plecak, profesjonalne odblaski i trzymający temperaturę bidon.
  4. Zestaw do whisky: karafka z korkiem, szklanki z wzmocnionego tytanem kryształu (350 zł) w zestawie z metalowymi lub kamiennymi kostkami do lodów. Schładzają napoje bez ich rozcieńczania, zapakowane w eleganckie pudełko oraz dodatkowy woreczek do ich przechowywania (30 – 50 zł)
  5. Barowy stojak z dozownikiem, to obrotowa aluminiowa konstrukcja, która pomieści 4 butelki (o pojemności 1L) na raz, a jednorazowe naciśnięcie dozownika precyzyjnie odmierza 25 ml trunku.
  6. Zestaw do brody zapakowany w elegancką metalową puszkę, w której znajduje się olejek do brody, wosk do wąsów oraz grzebień i nożyczki ze stali nierdzewnej (99 zł).
  7. Zestaw do golenia w skład którego wchodzą: elegancki stojak łazienkowy, na którym można zawiesić maszynkę i pędzel do golenia (275 zł)
  8. Zestaw do pielęgnacji mężczyzny, w eleganckim skórzanym etui znajdują się: trymer do nosa, grzebień, obcinacz do paznokci duży, obcinacz do paznokci mały, nożyczki do paznokci, pilnik do paznokci, maszynka do golenia, komplet 3 zapasowych nożyków do maszynki do golenia, szczotka do zębów, pinceta, szczoteczka do czyszczenia, rysiki do czyszczenia paznokci oraz mini scyzoryk wielofunkcyjny (90 zł)A
  9. Dobrym i bezpiecznym pomysłem są także perfumy. Tu warto skoncentrować się na e-perfumeriach, które oferują znacznie korzystniejsze ceny, niż stacjonarne drogerie.
  10. Dotykowe rękawiczki skórzane, które są wykonane w całości z prawdziwej skóry – ciepłe i wygodne, ale również bardzo wytrzymałe. Posiadają na palcach wstawki ze specjalnej skóry przewodzącej, dzięki czemu pozwalają na precyzyjne używanie ekranów dotykowych bez obawy o odmrożenie palców (75 zł)

Niezależnie od tego, czy mamy do dyspozycji uzbieraną gotówkę, czy bierzemy pod uwagę szybkie pożyczki, najważniejsze, aby prezent był dopasowany do naszego mężczyzny, aby przyniósł piękne wspomnienia i aby to wyjątkowe walentynkowe święto spędzić razem i radośnie.

Leave a Comment


Warning: Undefined array key "cookies" in /home/platne/serwer247826/public_html/autoinstalator/wyjatkowyupominek.pl/wordpress48118/wp-content/themes/saara/framework/register-functions.php on line 761