Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Urodzinowa niespodzianka

Urodzinowa niespodzianka

przyjecie-niespodzianka

Prezenty niespodzianki to wspaniały sposób na sprawienie bliskim wielkiej radości. Zastanawiasz się jak uszczęśliwić swoje dziecko w jego urodziny, a może Twój przyjaciel niedługo obchodzi imieniny i chciałbyś to wspólnie uczcić? Dobry pomysł z odpowiednim planem działania zagwarantuje udaną niespodziankę.

Dla dzieci

Dzieciaki chyba najbardziej doceniają prezenty niespodzianki, oczywiście, jeżeli przypadną im do gustu. Ta niepohamowana radość (nawet potrafią się rozpłakać) sprawia, że pozytywne emocje udzielają się wszystkim w najbliższym otoczeniu. Aby trafić z takim prezentem dla dziecka, trzeba z nim zrobić dokładny wywiad. Niespodzianki szykujemy swoim pociechom, chrześniakom, czasami też bratankom lub siostrzeńcom, wnukom. Bliskie relacje z rodziną powinny ułatwić planowanie. Jakie informacje są potrzebne? Jakie bajki dziecko teraz lubi, którzy bohaterowie robią na nim największe wrażenie, czym najchętniej zajmuje się w wolnym czasie (rysuje, jeździ na rowerze, a może gra w piłkę?). Rodzice mają znacznie łatwiejsze zadanie, ponieważ najlepiej znają swoją pociechę. Czym może być prezent niespodzianka? Opcji jest wiele, np. nowy rower, trampolina, wycieczka do parku rozrywki, cyrku, wesołego miasteczka, na mecz piłkarski (dla małych fanów futbolu). Dla malucha nie będzie niespodzianką przyjęcie, ponieważ zwykle uważa to za oczywiste, że w urodziny się świętuje. Ważny jest element zaskoczenia, trzeba zorganizować, coś czego jeszcze dziecko nie doświadczyło.

Dla przyjaciół

Prezent dla przyjaciela często stanowi wyzwanie, pomimo tego, że ta osoba jest nam dobrze znana. Trzeba mieć na względzie, że nie każdy lubi niespodzianki. W gronie przyjaciół idealnie sprawdza się przyjęcie niespodzianka, jeżeli cały plan działania jest doskonale uknuty. Im więcej bliskich zaangażowanych w taką inicjatywę tym większa radość solenizanta. Gwarantem dobrej zabawy jest odpowiednia dawka poczucia humoru, czyli śmieszne konkursy, prezenty rzeczowe. Niespodzianką wcale nie musi być impreza, coraz modniejsze stają się karnety i wejściówki na różne wydarzenia. Może nasz przyjaciel ma ukochaną kapelę, która będzie występować w pobliżu, albo marzy mu/jej się skok na bungee lub ze spadochronem, a może potrzebuje relaksu w spa. Jak widać możliwości jest wiele, co więcej, na tematycznych portalach internetowych znajdziemy mnóstwo ciekawych pomysłów i atrakcyjnych ofert na taki zaskakujący prezent marzeń.

Radość jaką możemy sprawić naszym bliskim chociażby poprzez obdarowywanie ich prezentami  to wielka przyjemność. Takie okoliczności jak urodziny, to wspaniała okazja na celebrację i zacieśnienie więzi rodzinnych oraz przyjaźni. Nic nie daje nam tyle szczęścia, co nasi najbliżsi.

Dodaj komentarz

Top