Jesteś tutaj
Strona główna > Kosmetyki > Trafione prezenty dla Twoich Pań

Trafione prezenty dla Twoich Pań

prezent 1To pytanie z pewnością pojawia się w Twojej głowie nawet kilkanaście razy w roku, nie daje spokoju, nie pozwala spać, a okazji jest naprawdę sporo: imieniny, urodziny, rocznice, dzień, kobiet, dzień matki, mikołajki i wiele, wiele innych. Ile to już razy mimo najszczerszych chęci, wielogodzinnych poszukiwań i przeprowadzonych wywiadów nie trafiłeś? A pamiętasz ten garnek do gotowania na parze, który miał być szczytem marzeń Twoje żony? Jej rozczarowana mina i pogadanki o tym jak  to Ty nie znasz się na kobietach zostaną Ci chyba na długo w pamięci. Książka dla kobiet w okresie menopauzy podarowana mamie, też okazała się wpadką?  A i za poradnik dla samotnych, który z taką dumą wręczyłeś siostrze, którą miesiąc wcześniej zostawił chłopak dostałeś po uszach.  Nie ma lekko.

Nie oznacza to, że się nie starałeś, że nie chciałaś sprawić radości swoim damom. One w głębi serca wiedzą, że miałeś dobre intencje. Ale prezent to prezent. Zapomnij o praktycznym zastosowaniu tego co chcesz podarować bliskiej osobie. To nie ma znaczenia. Kobiety ulepione są z nieco innej gliny. Prezent musi podkreślać, że jest Ona dla Ciebie kimś wyjątkowym. Musi to być coś, o czym marzy, ale szkoda Jej na to pieniędzy, bo przecież zawsze są jakieś inne priorytety.

Jest taki element kobiecej garderoby, który zawsze Ją ucieszy bez względu na to ile ma już egzemplarzy w swojej kolekcji. Nie musisz przy tym znać Jej rozmiaru. Mała, duża – każda ucieszy tak samo. To uniwersalny prezent, doceniany przez wszystkie Panie, podarunek niezwodny. Zapunktujesz jak nigdy dotąd.

Mowa o torebce. Najlepszej przyjaciółce każdej Kobiety. My po prostu kochamy torebki. Może być czarna, skórzana, klasyczna. Może być też kolorowa, szalona i ekstrawagancka. Kopertówka, listonoszka, worek w zależności od okazji, przydadzą się wszystkie. Torebka musi pasować do stylizacji, inna do płaszcza, a inna do sukienki. Na lato z frędzlami, a w zimie świetnie wygląda ta lakierowana. Oczywiście musi współgrać z butami, których też nigdy nie za wiele. Nowa torebka zawsze ucieszy kobietę, trzeba tylko pamiętać żeby była dokładnie wykonana z dobrej jakości materiału, po prostu musi być porządna .

Chińskich bubli mamy dość. Każda z nas przerobiła jakąś być może i ładną, ale koszmarnej jakości torebkę z bazarku albo sieciówki.  Ceny kuszą fakt, 50, 100, 200 zł w tym przedziale można znaleźć jakiś modny model, ale czy warto? Po miesiącu taka torebka wygląda gorzej niż z lumpeksu. Podszewka się rwie, suwak odmawia posłuszeństwa, a wszystkie cekiny i inne dodatki poodpadały po kilku dniach.   Z czasem okazuje się, że  w ciągu roku trzeba wymieniać taką torebkę kilka razy i gdy zsumujemy cenę każdej z nich wychodzi kwota, za którą spokojnie można kupić wspaniałą, skórzaną, niezawodną i szykowaną torbę. Nie masz tyle kasy? Jeśli dobrze pomyślisz na pewno coś wyskrobiesz, w końcu raz w roku możesz  sprawić coś luksusowego swojej kobiecie. Ona na pewno na to zasługuje.

A co powiesz na gotową propozycję, mam taką  właśnie dla Ciebie – jedyna w swoim rodzaju, przepiękna, solidnie wykonana z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej torebka. Brzmi idealnie? I taka właśnie jest. Mam jeszcze jedną niespodziankę torebki Evien, są w wyjątkowej promocji. Nie ma na co czekać.

Dodaj komentarz

Top