Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Rejsy po Karaibach, telewizor czy obraz – co kupić rodzicom z okazji ślubu?

Rejsy po Karaibach, telewizor czy obraz – co kupić rodzicom z okazji ślubu?

Rocznica ślubu rodziców to ważny moment dla całej rodziny. Z tej okazji, warto podarować im coś wyjątkowego, co będą wspominali jeszcze przez długi czas. Co sprezentować najbliższym z okazji jubileuszu?

Zanim zaczniesz myśleć o konkretnym podarunku, zastanów się, czy twoi rodzice woleliby dostać praktyczny upominek, czy może lepiej kupić im coś luksusowego, na co sami nie mogą sobie pozwolić. Pamiętaj, że twój prezent powinien być przemyślany i wybrany specjalnie z myślą o nich.

Postaw na użyteczność

Zamiast kolejnej figurki lub ramki, którą niedługo pokryje kurz, warto pomyśleć o czymś droższym, z czego można latami można czerpać korzyści. Wiesz, że mama i tata chcieliby mieć lepszy telewizor albo piec? A może od pewnego czasu przymierzają się do zakupu automatu do kawy? Przed zakupem, skonsultuj z rodzicami, jakie dokładnie urządzenie chcieliby dostać i na których funkcjach zależy im najbardziej. Tego typu przedmioty zwykle nie należą do tanich, dlatego należy zwracać szczególną uwagę na ich jakość. Solidny i dostosowany do indywidualnych potrzeb sprzęt, będzie idealnym podarunkiem, pod warunkiem, że twoi rodzice są zwolennikami użytecznych prezentów.

Luksusowe rejsy – Karaiby dla jubilatów

Jeśli chcesz, by twój podarunek rodzice przez lata wspominali z uśmiechem, zaskocz ich odrobiną luksusu. Oryginalną propozycją są rejsy po Karaibach. Decydując się na podróż statkiem, będą oni mieli okazję spędzić trochę czasu we dwoje, a przy okazji poznają nowe miejsca. Egzotyczny kierunek gwarantuje słoneczną pogodę, a rozrywki dostępne na statku, takie jak basen i teatr, pozwolą rodzicom na upragniony wypoczynek. Jeśli ceny rejsów są dla ciebie zbyt wysokie, zaproponuj rodzeństwu wspólny zakup biletów lub poproś zaproszonych gości, by zamiast prezentu, podarowali jubilatom pieniądze, które zostaną przeznaczone na rejsy. Karaiby to wyjątkowo piękny obszar – warto umożliwić rodzicom niezapomnianą podróż w ten zakątek świata.

Obraz czy zdjęcie

Wizerunek najbliższych osób utrwalony na płótnie to doskonały pomysł na podarunek. Możesz poprosić rodziców o pozowanie do portretu, ale istnieje też możliwość namalowania go na podstawie zdjęcia. Gdy czasu jest za mało, by chwytać za pędzel, można zdecydować się na szybsze rozwiązanie i zamówić ich wizerunek drukowany na płótnie, stworzony na podstawie przesłanego przez ciebie zdjęcia. Powstały w ten sposób obraz, dzięki specjalnej technologii, będzie przypominał dzieło malarza, a nie fotografa. Innym pomysłem wykorzystującym zdjęcia, jest kronika rodzinna. Wystarczy, że wkleisz do albumu fotografie przedstawiające ważne bądź zabawne wydarzenia z waszego życia, podpiszesz je, opatrzysz datą i ozdobisz wedle własnego uznania, np. z wykorzystaniem techniki decoupage’u. Twoi rodzice na pewno będą jeszcze przez lata wracać do takiego prezentu i wspominać dawne lata.

Organizacja przyjęcia

Twoi rodzice nie wydają przyjęcia, bo nie lubią takich uroczystości, czy podjęli tę decyzję ze względów finansowych? Jeśli ta druga odpowiedź jest prawidłowa, zaproponuj organizację imprezy okolicznościowej. Zamów salę, zaproś gości i postaraj się o jak najsmaczniejszy catering z obowiązkowym tortem. Warto także zapewnić gościom możliwość tańca. W tym celu, można zamówić zespół lub samemu dobrać składankę złożoną z ulubionych przebojów mamy i taty. Odpowiednio zorganizowane przyjęcie to prezent, który po latach stanowi miłe wspomnienie, zarówno dla rodziców, jak i zaproszonych gości.

Szukając prezentu, kieruj się potrzebami i upodobaniami swoich rodziców, a na pewno spodoba im się twój wybór. Rejsy po Karaibach czy zakup nowego komputera to prezenty, które nie znudzą się po jednym dniu, warto więc zainwestować trochę większe środki i zapewnić mamie i tacie niezapomniane chwile.

Więcej informacji na temat rejsów znajdziesz na stronie http://www.tanierejsowanie.pl/s/rejsy-karaiby-17.html

Dodaj komentarz

Top