Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Prezenty na Gwiazdkę dla pasjonata nowych technologii

Prezenty na Gwiazdkę dla pasjonata nowych technologii

artiglo

Już na kilka miesięcy przed Gwiazdką wiele osób zastanawia się, jakie upominki wręczyć najbliższym. Dzisiaj na warsztat weźmiemy osoby, które będą obdarowywane i jednocześnie interesują się nowymi technologiami. Postaramy się podpowiedzieć kilka opcji, które z jednej strony będą choć częściowo spersonalizowane, a jednocześnie nie zrujnują kieszeni.

Etui na Ipada

Etui na Ipada to bardzo przydatna rzecz, więc jeżeli widzisz, że obdarowywany nie posiada jeszcze ochrony na swoje urządzenie, to warto się zastanowić nad jej zakupem. Etui jest niezwykle przydatne i praktyczne. Poza względami estetycznymi, chroni nasz sprzęt przed skutkiem upadku na ziemię. Dzięki odpowiednio dobranemu etui na Ipada mamy pewność, że podniesiemy go w jednym kawałku. Całe szczęście, że można wybierać grafiki do takich opakowań – dzięki temu będzie można dopasować prezent do zainteresowań bądź charakteru obdarowywanego.

Wysokiej klasy słuchawki

Słuchawki do smartfonów, tabletów czy komputera najczęściej kupowane są w sklepach z elektroniką lub w Internecie. Z ubolewaniem zauważamy, że nikt się nie przejmuje tym, że te najtańsze mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku. Porządne słuchawki to marzenie każdego gracza komputerowego, a także miłośnika muzyki. Dźwięk w nich jest wyrazisty oraz czysty. Nie zagłuszają go żadne trzeszczenia czy szumy. Lepiej jest też kupować słuchawki nauszne niż douszne – po prostu mniej negatywnie oddziałują na słuch.

Podkładka pod mysz

Mimo, iż wiele osób posiadających laptopa nie posługuje się myszką, tylko touchpadem, to jeżeli widzimy, że obdarowywany jest jednak tradycjonalistą, to warto mu zakupić podkładkę pod myszkę z jakimś fajnym wizerunkiem czy nawet jego własnym zdjęciem. Dobrze, aby posiadała specjalne uwypuklenie – dzięki niemu nadgarstek będzie układał się w naturalnej pozycji, a dłoń nie zmęczy się nawet przy długim klikaniu (opcja szczególnie przydatna dla miłośników gier). Jest to zwykle niewielki wydatek, a może być o tyle funkcjonalny, co zabawny – zwłaszcza, jeśli wybierzemy motyw graficzny, który także można personalizować.

Dysk zewnętrzny

Miliony zdjęć, filmów, czy programów zaśmiecają komputer? Obdarowywany ma dość przegrywania wszystkiego na płyty? Może czas zainwestować w pojemny dysk zewnętrzny. Mimo, iż nie jest to najtańszy zakup, to na pewno jeden z najbardziej przydatnych, dlatego raczej nikt nie pogardzi takim prezentem. Dysk zewnętrzny umożliwia przetrzymywanie danych poza komputerem, dzięki czemu mamy więcej miejsca w jego pamięci, co bardzo pozytywnie wpływa na płynność i jakość jego pracy. Dysk zewnętrzny nie zajmuje zbyt wiele miejsca, więc nie będzie się poniewierał jak kolejne pendrivy czy płyty.

Etui na Ipada, dysk zewnętrzny czy nawet prosta podkładka pod mysz to prezenty, z których ucieszy się większość osób zainteresowana nowinkami technicznymi bądź komputerami. Są to niezwykle przydatne rzeczy, więc nie będą kolejnym „łapaczem kurzu”. Jeżeli więc wiemy, że obdarowywany lubi prezenty praktyczne, to na pewno jeden z powyższych upominków go ucieszy.

Artykuł powstał przy współpracy z Artiglo.pl

Dodaj komentarz

Top