Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Na dobry początek roku szkolnego

Na dobry początek roku szkolnego

Zastanawiasz się jak pomóc swojemu dziecku w nauce? Jak rozwijać jego zainteresowania naukowe? Rok szkolny ledwo się zaczął, a Twój ambitny nastoletni syn czy też córka już wybiera przedmioty, które będzie zdawać na maturze? A może już ma plany na studia? Oto propozycja ciekawego prezentu dla młodego ucznia na dobry początek roku szkolnego.

Prezent dla ambitnego ucznia

Korepetycje i kursy edukacyjne to prezent dla wybranej grupy dzieci i młodzieży. Nie każdy potrafi docenić wartość takiego upominku. Jeżeli zafundujemy cykl zajęć jako podarunek dziecku, które nie chce i nie lubi się uczyć, z pewnością nie sprawi mu to radości. Zajęcia dodatkowe są mu potrzebne, ale na początku trzeba pociechę odpowiednio do nich przekonać. Korepetycje w kontekście prezentu trzeba rozpatrywać jako lekcje ponad program np. przygotowujące do rozszerzonej matury, do olimpiady szkolnej z przedmiotu, którym pasjonuje się dziecko, czy też jako kurs języków obcych. Jeżeli Twoja pociecha ma duże ambicje, chce mieć jak najlepsze wyniki w szkole, już myśli o przyszłości i zastanawia się poważnie nad konkretnym kierunkiem studiów, możesz mu pomóc i ułatwić start w przyszłość. Prezent w formie karnetu lub bonu na cykl korepetycji czy też kursu językowego na początku roku szkolnego to może nietypowy pomysł, ale z pewnością przyniesie wiele korzyści zarówno Twojemu dziecku, jak i Tobie.

Z korzyścią dla każdego

Prezent w postaci korepetycji lub kursu ma bardzo dużą wartość. Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje naukowe pasje i zainteresowania nie zaniedbując jednocześnie obowiązków szkolnych. Korepetytor nie tylko przekaże dodatkową wiedzę, ale również pomoże w odrabianiu prac domowych, omówi bieżące tematy z danego przedmiotu i pokaże jak skutecznie się uczyć. Na wyższych szczeblach edukacji rodzicom jest coraz trudniej pomagać swoim dzieciom w odrabianiu lekcji, czy w przygotowaniach do sprawdzianów. Każdy ma obowiązki domowe i zawodowe, a zaangażowanie się w naukę nastolatka wymaga od rodzica przypomnienia wiadomości z przed wielu lat, czasami nawet zdobywania nowej wiedzy – to niezwykle czasochłonne. Oczywiście, na korepetycjach przerabia się materiał z konkretnych przedmiotów, więc nie ominie Was wspólna nauka, jednak będzie na pewno łatwiej. Warto sprawić swojemu dziecku prezent w postaci karnetu na cykl korepetycji (np. w Edun Korepetycje) na dobry początek roku szkolnego. Skorzystacie na tym wspólnie.

 

Dodaj komentarz

Top