Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Jak stworzyć niepowtarzalny fotoprezent?

Jak stworzyć niepowtarzalny fotoprezent?

mygift-prezent-11

Chcesz podarować bliskiej osobie prezent, który będzie także pamiątką? W takim przypadku warto wybrać fotoprezent – dzięki takim upominkom możesz zatrzymać czas i podarować coś jedynego w swoim rodzaju.

Fotoprezentami nazywa się takie prezenty, na których umieszczane są najczęściej fotografie zgodnie z życzeniem zamawiającego je klienta. Przykładowo może być to zdjęcie z wakacji, zdjęcie wnuczka czy zdjęcie pary wydrukowane na wysokiej jakości płótnie, co powoduje, że wyglądają one jak obrazy, również fotoprezent to mozaika ze zdjęć czy stylizowany obraz, na przykład przerobiony na obraz w stylu vintage. Oprócz tego zdjęcia można umieścić na takich przedmiotach jak kubki, poduszki, kalendarze, koszulki. Dzisiaj, gdy do obróbki wykorzystuje się nowoczesne programy graficzne, możliwości są niemalże nieograniczone.

Takie fotoprezenty można przygotować samodzielnie – to najłatwiejsze wtedy, gdy ma mieć on formę wydrukowanego obrazu. W tym celu potrzebne będzie, oczywiście, zdjęcie, które będzie podstawą do wykonania upominku. Można następnie obrobić je programami graficznymi – są one dostępne także on-line całkowicie za darmo, a następnie plik nagrać na pamięć przenośną i zanieść do drukarni, gdzie będzie można go wydrukować w wybranym formacie i na określonym materiale, na przykład na sztywniejszym papierze.

Samodzielne przygotowanie takiego upominku może być jednak kłopotliwe i czasochłonne, a efekt nie zawsze oczekiwany. Dlatego fotoprezent taki jak mozaika ze zdjęć, stylizowane fotografie, poduszki z fotografiami czy kubki najlepiej zamówić w firmie, która specjalizuje się w tej dziedzinie, na przykład na stronie internetowej MyGiftDna.pl. Do dyspozycji jest szeroka gama różnych pomysłów na fotoprezenty, które mogą być wykonane zgodnie z życzeniami. Sklep MyGiftDna.pl wykorzystuje w tym celu wyłącznie najlepszej jakości materiały, które powodują, że gotowe upominki wyglądają tak atrakcyjnie. Obrazy można zamówić przykładowo na płótnie czy z dekoracyjnymi oprawami. Dodatkowym plusem jest szybki czas realizacji zamówienia.

Dodaj komentarz

Top