Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Fotokalendarz – niebanalny prezent na urodziny       

Fotokalendarz – niebanalny prezent na urodziny       

dflt_detpop_cal_wall_A4_06Wraz z końcem starego i początkiem nowego roku, w księgarniach i salonikach prasowych niczym grzyby po deszczu pojawiają się różnego typu kalendarze. Nie brakuje klasycznych kalendarzy ściennych, biurkowych czy terminarzy w formie książkowej. Choć z roku na rok wydawnictwa drukują coraz to nowe wzory, w tym sektorze raczej trudno o oryginalność. Co roku, klienci mają do wyboru kalendarze ilustrowane uroczymi kotami, psami i dostojnymi końmi. Pojawiają się też malownicze krajobrazy, znane motywy malarskie czy widoki miast nocą. Pośród tego asortymentu brakuje świeżych i innowacyjnych propozycji, przeznaczonych dla wymagających klientów.

Z myślą o realizacji bardziej niestandardowych potrzeb użytkowników, marka CEWE przygotowała fotokalendarz. Dzięki możliwości wykorzystania do projektu własnych zdjęć, otrzymujemy w pełni spersonalizowany przedmiot. Każde spojrzenie na niego przypomni o wyjątkowych chwilach spędzonych z najbliższymi. Za sprawą prostego kreatora istnieje możliwość stworzenia własnej wersji w dosłownie kilka minut.

Zalety fotokalendarza:

 • pełna personalizacja,
 • możliwość rozpoczęcia fotokalendarza od dowolnego miesiąca,
 • szybka kreacja własnego wzoru dzięki kreatorowi,
 • dowolna liczba zdjęć i tekstów do wykorzystania w projekcie,
 • około 1000 szablonów,
 • błyskawiczna realizacja.

 

Problem z datami? Od teraz już nie!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś całkowicie zapomnieć o rocznicy Waszego ślubu albo Dniu Matki? Pamiętasz łzy swojej drugiej połówki? Aby uniknąć niezręcznych sytuacji i nie sprawiać przykrości najbliższym, warto zaopatrzyć się w praktyczny fotokalendarz. Powieś go na ścianie w widocznym miejscu lub wybierz poręczną wersję biurkową. Starannie nanieś najważniejsze urodziny i rocznice. Teraz wystarczy już tylko jedno spojrzenie na datę, aby wiedzieć, komu dziś powinniśmy złożyć życzenia. Proste i jakże skuteczne rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki!

Mały, większy, największy! Formaty fotokalendarzy

W zależności od potrzeb konkretnych użytkowników, przygotowano kilka praktycznych formatów, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Zamawiając własny fotokalendarz w wersji ściennej, możemy wybierać spośród następujących wielkości:

 • format A4,
 • format A3,
 • format A2,
 • XXL panorama,
 • kalendarz w kształcie kwadratu.

 

Fotokalendarz – rozwiązanie w dobrym stylu

Szeroka gama dostępnych wzorów i motywów umożliwia stworzenie w pełni spersonalizowanego fotokalendarza, którego stylistyka pasuje zarówno do osobowości jego właściciela, jak i charakteru pomieszczenia, które będzie zdobić. Ilość opcji podczas projektowania kalendarza jest praktycznie nieskończona.

 

Rodzaje fotokalendarzy

W zależności od indywidualnych potrzeb i charakteru pomieszczenia, klienci mogą wybierać spośród następujących rodzajów produktów:

 • kalendarze ścienne – najbardziej klasyczna i najczęściej spotykana wersja. W zależności od wybranego wariantu. Układ tygodni może przebiegać w pionie lub poziomie; szczególnie imponująco prezentują się fotokalendarze panoramiczne, które mają funkcję nie tylko użytkową, ale też posiadają duże walory estetyczne;
 • terminarze – pozwalają rozplanować obowiązki i wpisać je do grafiku po to, aby w żadnym wypadku o nich nie zapomnieć. Ten poręczny kalendarz spotykany jest w wersji ściennej, widocznej dla każdego, kto wejdzie do pomieszczenia lub w formie zamkniętej, książkowej, dostępnej i znanej tylko nam;
 • kalendarze biurkowe – stanowią funkcjonalny gadżet do domu i biura; dzięki wysokiej estetyce wykonania i zastosowaniu dobrej jakości materiałów, kalendarz może pełnić funkcję ozdobną. Stabilna podstawka, estetyczne spiralne łączenie kartek, możliwość ustalenia dowolnego miesiąca początkowego i różnorodność szablonów do wyboru sprawiają, że kalendarz idealnie sprawdzi się jako prezent dla szefa czy współpracownika.

 

3 minuty – tyle zajmie Ci zaprojektowanie fotokalendarza!

Za sprawą kreatora online, wdrażanie własnych pomysłów staje się banalnie proste. Samodzielne projektowanie to również okazja do przetestowania swoich wizji i oddania się dobrej zabawie. Szeroki wybór szablonów o różnej stylistyce sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie. Przykuwające uwagę dodatki w postaci clipartów pozwalają stworzyć w pełni zindywidualizowany graficznie projekt. Drugiego takiego kalendarza nie będzie miał nikt inny! Fotokalendarz pozwala na realizację własnego, opartego na prywatnych zdjęciach projektu, który w porównaniu z wydawanymi w setkach egzemplarzy, powszechnie dostępnymi w sklepach wzorami, ma zdecydowanie wyższą wartość  – nie tylko wizualną, ale również sentymentalną. Fotokalendarz ze zdjęciami najbliższych to niebanalna forma wystroju wnętrza, która nadaje pomieszczeniu osobistego i wyrazistego charakteru.

Na każdą okazję

Fotokalendarz, dzięki swojej elegancji i prawdziwie indywidualnemu charakterowi, jest świetnym pomysłem na prezent. Każda kolejna karta kalendarza będzie przypominała wspólnie spędzone chwile, pozwalając na przywołanie zarówno tych zabawnych, jak i wzruszających momentów.

Szeroki wybór fotokalendarzy o zróżnicowanych formatach i rodzajach wykonania znajdziesz na stronie http://www.odbitki.fotojoker.pl/fotokalendarz.html. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz

Top