Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Firmowy prezent – jak zostać zapamiętanym?

Firmowy prezent – jak zostać zapamiętanym?

Święta, podczas których wymienia się podarunkami, są idealną okazją do nawiązania bliższych relacji z przełożonym i współpracownikami. Prezent staje się wyrazem sympatii i szacunku. Firmowy podarunek to również idealna okazja do wyróżnienia, gdyż oryginalny i wartościowy prezent może zostać na długo zapamiętany.

posacenereIdealny prezent

Idealny prezent posiada kilka charakterystycznych cech, a jedną z nich jest oryginalność. Podarunek musi wyróżniać się na tle pozostałych. Być nowoczesny i intrygujący. Być czymś czego druga osoba na pewno się nie spodziewała. O oryginalnym prezencie długo się pamięta, gdyż zyskuje on wartość symboliczną. Podarunek powinien być również odzwierciedleniem charakteru. Cygara na nic nie zdadzą się osobom niepalącym, tak jak alkohol abstynentom. Prezent musi być wyrazem zainteresowań i pasji. Ważne są również potrzeby drugiej osoby. Świeżo upieczona mama na pewno ucieszy się z małych bucików, w przeciwieństwie do singielki. Prezent adekwatny do potrzeb i zainteresowań to dowód na to, że darczyńca interesuje się życiem drugiej osoby. Idealny podarunek powinien mieć jeszcze jedną cechę – uniwersalny charakter.

Zapalniczka – idealnym prezentem

Chcąc się wyróżnić warto kupić coś, co jest uniwersalne i eleganckie. Jednym z takich prezentów jest bez wątpienia zapalniczka benzynowa. Urządzenie można wykorzystać w każdej sytuacji, dzięki czemu posiada uniwersalny charakter. Zapalniczka przydaje się nie tylko palaczom, ale również podróżnikom. Przenośny ogień można wykorzystać wszędzie tam gdzie trzeba zapalić świeczkę, rozjaśnić pomieszczenie lub usunąć wystającą nitkę. Zapalniczka benzynowa jest również bardzo estetyczna. Zwykle wykonuje się je z metalów szlachetnych lub tworzywa sztucznego i pokrywa różnorodnymi barwami. Lekka, poręczna, wygodna, miła w dotyku o ogólnym zastosowaniu. Zapalniczka na pewno zadowoli niejednego pracownika lub przełożonego.

Idealny prezent to podarunek, który zadowoli każdego. Będzie miał charakter symboliczny i uniwersalny. Ucieszy oko i spełni potrzeby. Sprawi, że ofiarowująca go osoba zostanie zapamiętana. Jednym z takich prezentów jest zapalniczka. Niewielka, wygodna, podręczna z multum zastosowań. Wysokiej klasy zapalniczki dostępne są w sklepie internetowym Troeber.

Dodaj komentarz

Top