Jesteś tutaj
Strona główna > Prezenty > Firmowe Boże Narodzenie – kosze świąteczne w upominku

Firmowe Boże Narodzenie – kosze świąteczne w upominku

kosz-smakosza

Gdy zbliża się Boże Narodzenie, także w wielu firmach pojawia się pytanie, czym obdarować z tej okazji pracowników, partnerów czy klientów. Przekazywanie sobie upominków w biznesie jest dzisiaj coraz popularniejsze – pozwala na zacieśnianie więzów i budowanie lojalności. Co wobec tego warto wybrać na firmowe Boże Narodzenie?

Wigilijki czy firmowe spotkania opłatkowe to już poniekąd tradycja i odbywają się one w różnych firmach, zarówno tych rodzinnych, jak i w większych korporacjach. To okazja, aby wypocząć od codziennych obowiązków, ale również nawiązać nowe kontakty. Również w trakcie takich spotkań najczęściej kierownictwo przekazuje pracownikom upominki. Mogą być one również wręczone kontrahentom czy kluczowym klientom, z którymi chce się pozostawać w dobrych kontaktach.

Wśród popularnych upominków bożonarodzeniowych dla pracowników znajdują się premie. Również często wybierane są różnego rodzaju gadżety firmowe, na przykład odzież, artykuły piśmiennicze czy akcesoria do domu. Poza tym pomysłem na uniwersalny upominek są kosze bożonarodzeniowe, czyli kosze prezentowe skomponowane specjalnie z myślą o świętach. Bogate w rozmaite słodkości oraz inne delikatesowe produkty stanowią wyjątkowy pomysł na udany prezent na święta dla obdarowanego oraz dla jego bliskich.

Co pysznego można znaleźć w koszach świątecznych?

Kosze upominkowe to dzisiaj coraz popularniejszy pomysł na prezent i to na różnorodne okazje, nie tylko na te związane ze świętami. Zestawy tego rodzaju zawierają przede wszystkim rozmaite słodycze, na przykład czekoladki, ciasteczka, cukierki, bombonierki i pralinki czy nugaty, ale również mogą mieć wiele innych pyszności, na przykład kawy i herbaty, bakalie i orzechy, przetwory takie jak konfitury, ponadto alkohole, na przykład nalewki, whisky, wina.

Oprócz takich smacznych specjałów w koszach upominkowych można również znaleźć inne prezenty, na przykład mogą być do dekoracje świąteczne – bombki choinkowe, stroiki, lampiony i świeczki, ciepłe koce z zimowymi motywami, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach. Wszystkie te produkty zapakowane są w dekoracyjne koszyki wiklinowe, kartonowe pudełeczka lub w droższej wersji w metalowe puszki lub drewniane skrzynie.

Gotowe kosze bożonarodzeniowe zamówisz także przez internet

W sprzedaży znaleźć można obecnie mnóstwo gotowych koszów świątecznych, dlatego też nie trzeba poświęcać czasu na ich samodzielne komponowanie, co wtedy, gdy do przygotowania jest ich po kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt, może być bardzo pracochłonne. Gotowe kosze bożonarodzeniowe można kupić również w takich samych cenach jak wszystkie ich komponenty, gdy zrobiłoby się zakupy samodzielnie, co powoduje, że to zdecydowanie najlepszy wybór.

W komponowaniu oraz sprzedaży koszów bożonarodzeniowych, a także innych koszów prezentowych specjalizuje się firma Nobilia. W jej ofercie dostępne są różnorodne zestawy upominkowe, które można dopasować także pod kątem dostępnego budżetu. Zamówienia można również składać on-line – przesyłka z koszami zostanie dostarczona wówczas pod wskazany adres.

Dodaj komentarz

Top