Jesteś tutaj
Strona główna > Bez kategorii > Dzień Chłopaka – jaki gadżet motoryzacyjny podarować swojemu mężczyźnie?

Dzień Chłopaka – jaki gadżet motoryzacyjny podarować swojemu mężczyźnie?

obrazki

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. W tym momencie w głowach większości dziewczyn rodzi się panika i myśl: co mam mu kupić?! Choć nam kobietom wystarczy wręczyć bukiet i czekoladki, mężczyźni są jednak bardziej praktyczni. W dzisiejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jaki prezent kupić chłopakowi, który lubi samochody i cały czas dogląda swojego pojazdu. Jeśli chcesz kupić praktyczny prezent, który na pewno mu się przyda i nie przeleży na dnie szafy, koniecznie sprawdź nasze propozycje!

Żarówki samochodowe – podaruj mu bezpieczeństwo

Żarówki samochodowe to element, który niestety dość często się przepala. Biorąc pod uwagę fakt, że należy je wymieniać parami (w przeciwnym razie jedna żarówka może świecić mocniej, druga słabiej) częstotliwość ich wymiany jest naprawdę spora. Dlatego, jeśli podarujesz chłopakowi żarówki samochodowe, możesz mieć pewność, że szybko je wykorzysta. Dodatkowo taki gest pokaże mu, że o niego dbasz. Dobre oświetlenie to gwarancja bezpieczeństwa na drodze, szczególnie nocą lub podczas złych warunków pogodowych.

Jakie żarówki wybrać? Najlepiej takie, które zapewnią mu o wiele więcej światła, niż standardowe żarówki. Mężczyźni często marzą o jakiejś specjalnej linii żarówek, jednak z różnych powodów ich nie kupują. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy propozycje jednych z najlepszych żarówek na rynku:

Philips X-tremeVision +130% to żarówki, które w porównaniu ze standardowymi produktami dają o 130% więcej światła. Emitowana wiązka światła jest dłuższa o 45 m, zapewniając kierowcy lepszą widoczność i dając mu więcej czasu na reakcję. Samo światło jest o 20% bielsze, a to za sprawą opatentowanej technologii Gradient Coating TM firmy Philips, natomiast czas eksploatacji żarówki wynosi do 4500 godzin.

Osram Color Blue Intense to żarówki, które dają światło o temperaturze do barwowej do 4200 K, dzięki czemu zapewniają efekt zbliżony do takiego, który dają reflektory ksenonowe. Emitowane światło charakteryzuje się wysokim strumieniem świetlnym oraz najbardziej niebieską barwą, dopuszczoną przez przepisy. W porównaniu ze standardowymi żarówkami halogenowymi dają o 20% więcej światła.

Philips WhiteVision to żarówki, które emitują intensywne białe światło i jako pierwszy tego typu produkt uzyskały certyfikat ECE dopuszczający je do użytku. Strumień świetlny jest dłuższy i daje o 60% więcej światła niż standardowe żarówki halogenowe, zwiększając tym samym bezpieczeństwo kierowcy na drodze.

nocar-zarowki

Ładowarka do akumulatora – sprawdź, dlaczego może się przydać Twojemu chłopakowi!

Ładowarka do akumulatora potrafi naprawdę ułatwić życie kierowcy. Za chwilę za oknem zacznie spadać temperatura, która z czasem osiągnie minusową temperaturę, a ta skutecznie potrafi unieruchomić akumulator. W akumulatorach nowoczesnej generacji coraz częściej do ładowania stosuje się nowoczesne ładowarki. Na jakiej zasadzie one działają? W ładowarkach impulsowych mikroprocesor kontroluje proces ładowania. Są to urządzenia o wysokiej wydajności, które pomagają maksymalnie naładować akumulator, a przy tym nieustannie kontrolować stan baterii oraz dobierać odpowiednie parametry podczas procesu uzupełniania energii. Te automatyczne urządzenia nie wymagają specjalistycznej wiedzy, a dodatkowo są bezpieczne dla użytkownika oraz dla pojazdu.

ladowarki

Środki do pielęgnacji samochodu – spraw, by jego samochód był czysty!

Wszyscy wiedzą, jak to jest z chłopakami – mimo że lubią, jak samochód jest czysty i nawet chętnie by go wyczyścili, z kupieniem środków do pielęgnacji jest już problem. Dlaczego? Nie wiadomo, ale warto ułatwić im to zadanie. Zwłaszcza że nadchodzi jesień – deszcz i błoto sprawią, że coraz częściej trzeba będzie czyścić samochód.

Co z pewnością przyda się do czyszczenia samochodu? Szampon do karoserii, żel czyszczący do opon i zderzaków, specyfiki do czyszczenia kokpitów, a także wosk do nabłyszczania karoserii. Stan samochodu na zewnątrz jest tak samo ważny, jak w środku – zaniedbanie może doprowadzić m.in. do korozji.

Wybierając prezent dla chłopaka, warto kierować się przede wszystkim praktycznością. Mężczyźni mają to do siebie, że lubią dostawać to, co im się przyda. Świetnym prezentem będą żarówki emitujące mocniejsze światło niż standardowe produkty, ładowarka do akumulatora lub środki do pielęgnacji samochodu.

srodki-pielegnacyjne

Jeśli szukasz sklepu internetowego, w którym będziesz mogła zrealizować zakupy, zapraszamy na Nocar.pl – u nas kupisz wszystkie produkty motoryzacyjne, które będą Ci potrzebne.

Dodaj komentarz

Top