Jesteś tutaj
Strona główna > Offtopic > Ach ta szalona czterdziestka!

Ach ta szalona czterdziestka!

urodzinyBliska Ci kobieta – koleżanka ze szkoły lub pracy, przyjaciółka od serca, a może mama już niedługo będzie obchodzić swoje 40 urodziny? Fajna okazja do świętowania i sposobność do sprawiania jej przyjemności wystrzałowym prezentem. To wyjątkowa data, nie ma więc co kupować tendencyjnych i nudnych prezentów, jak choćby kosmetyki na cellulit czy zmarszczki. Trzeba uruchomić wyobraźnie i sprawić by nasza Czterdziestka poczuła się wspaniale! Każde urodziny obchodzi się tylko raz, musi być to niezapomniany dzień! Tak młodzi już nigdy nie będziemy!

Notatnik tylko dla niej

„Dziennik Bridget Jonnes”, coś Ci to mówi?! Wszystkie szalone babki to fanki tego filmu. Dlatego szczególny zapiśnik dla 40-stki będzie idealny. Notes to wyśmienity prezent także na inne okazje, ale kobietki obchodzące czterdzieste urodziny po prostu muszą go mieć. To taki niezbędnik, który pozwala poczuć się jak gwiazda filmowa.

T-shirt

Fajny ciuszek ucieszy w każdych okolicznościach. Jaka kobieta nie lubi ubrań? Szafa zawsze pomieści coś nowego. Można go dodatkowo spersonalizować nadając w ten sposób osobistego charakteru. Wyjątkowy napis, obrazek, zdjęcie, związane z osobą, którą obdarowujemy – nie jest czymś niemożliwym. Dzięki specjalnemu kreatorowi, możemy pobawić się w kreatora mody i samodzielnie stworzyć jedyną w swoim rodzaju koszulkę w zaledwie kilka sekund.

Fartuch tej jedynej

Jeśli bliska nam osoba rewelacyjnie czuje się w kuchni, uwielbia tam przebywać pichcić
i dogadzać swoim gościom możemy podarować jej wyjątkowy i osobisty fartuszek. Taki, który będzie zgodny z jej gustem, pasją, oddający całą osobowość i urok.  W ten sposób sprawimy obdarowywanej wiele radości, a przy okazji docenimy jej kulinarne zdolności. To także bardzo przydatny i praktyczny prezent. Fartuch KEEP CALM na pewno spodoba się wszystkim, którzy potrafią dobrze się bawić i wrzucić na luz nawet jeśli wyszedł zakalec, a mięso jest stanowczo zbyt słone. Dodatkowo zapewni on świetny wygląd, który na pewno zostanie zauważony przez pozostałych świętujących. Dobre samopoczucie gospodarza na które możemy mieć swój wpływ to nie lada osiągnięcie. Kupując taki gadżet  możemy wybrać imię które się na nim znajdzie. Bajka!


Winko

Wino jest dobrym prezentem na każda okazję. Nie zobowiązuje, dobrze smakuje,  może być istotą prezentu albo uzupełnieniem większego podarku. Jeśli dodatkowo, butelka wina będzie szczególna i niepowtarzalna to lepiej trafić nie mogliśmy! Takie spersonalizowane wino na pewno ucieszy solenizantkę. Etykieta z imieniem, wyjątkową sentencją, albo życzeniami zdrowia na pewno wzruszy każdego. Czy kiedykolwiek mieliśmy okazją napić się wina
z butelki sygnowanej naszym imieniem. To ogromne wyróżnienie. Nie da się zapomnieć
o takim prezencie. My docenieni, solenizantka szczęśliwa. I o to właśnie chodzi. Po wypiciu wybornego trunku, butelka może pozostać pamiątką, przywołującą wspomnienia niezapomnianych urodzin albo innej wyjątkowej okazji. Taka kapsuła czasu przechowująca wszystkie miłe i ciepłe emocje.

Magda
Wszyscy wiemy że nie tak łatwo wybrać prezent dla znajomego lub ukochanej osoby, szczególnie jeżeli ma to być coś wyjątkowego. Mam nadzieje, że moje artykuły pomogą Wam w tych poszukiwaniach i coś dobrego z mojego bloga wyniesiecie.

Dodaj komentarz

Top